15181 300x194 - باند زر وزور و تزویر و نمایش مضحک طلبکاری!!
باند زر وزور و تزویر و نمایش مضحک طلبکاری!!
جناب روحانی! پاسخ این سئوال را بصورت شفاف با اطلاع ملت فهیم ایران، برسانید و بگوئید؛ آیا بابک زنجانی کارمند مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت بوده که توسط جناب هاشمی رفسنجانی و آقای روحانی مورد تشویق قرار گرفته است؟ آیا حاج حسن می تواند تصاویر مقابل را تکذیب نماید؟!

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ وبلاگ “وزنه سیاسی” نوشت:

 

به نام خدا و برای خدا

رئیس جمهور کشورمان در نشست تخصصی جامعه نظارت و بازرسی دولت در ۸ دی ۹۵ به دولت سابق حمله ور شده و خواستارت ارتباط پشت پرده سرقت بابک رنجانی میشود و می گوید: «چگونه می‌شود یک تخلف عظیم و بزرگ حدود ۳ میلیارد دلار در دولت قبل اتفاق بیفتدمگر یک نفر خودش به تنهایی می‌تواند ۳ میلیارد دلار به جیب بزند. به کجا وصل بوده؟ چه کسانی به او کمک کردند؟ شریک‌ها چه کسانی بودند؟»

اولین کسی که باید در رابطه با بابک زنجانی پاسخگو باشد، شخص جناب روحانی و هاشمی رفسنجانی در مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت است! آقای روحانی باید به مردم پاسخ دهد، که بابک زنجانی از چه محلی مبلغ ۵ میلیارد تومان جهت تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ به آقای حسین فریدون برادر رئیس جمهور پرداخت کرده است؟!

جناب آقای روحانی در نشست مذکور می گوید: «در تمام بازرسی‌ها ما باید به این نقطه برسیم که اشکال ریشه‌ای از کجا بودهغ است.» رئیس جمهور به نکته بسیار ظریفی اشاره نموده و خود می داند که ریشه و نطفه حرامخواری بابک زنجانی در کجا منعقد شده!

جناب روحانی! پاسخ این سئوال را بصورت شفاف با اطلاع ملت فهیم ایران، برسانید و بگوئید؛ آیا بابک زنجانی کارمند مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت بوده که توسط جناب هاشمی رفسنجانی و آقای روحانی مورد تشویق قرار گرفته است؟ آیا حاج حسن می تواند تصاویر مقابل را تکذیب نماید؟!

به آقای حسن روحانی توصیه می نمایم؛ یک بار دیگر، نامه آذر ماه سال ۱۳۸۱ یک خود را که از جایگاه دبیر شورای عالی امنیت ملی، خطاب به رئیس جمهور وقت نوشته، مطالعه و آنگاه به مردم پاسخ دهد؛ بر چه اساسی یک فرد متخلف در دولتهای هاشمی رفسنجانی و خاتمی را که امضاء او در زیر قرار داد ننگین کرسنت قرار دارد و فرزند هاشمی رفسنجانی از طرف خارجی رشوه دریافت کرده، بعنوان وزیر نفت خود انتخاب می نماید؟!!! آیا این انتخاب عاقلانه بوده؟ و یا سهم پدر خوانده دولت؟ و یحتمل، برای پوشاندن پرونده کرسنت از طریق شورای عالی امنیت ملی؟!!!

آقای حسن روحانی در سال ۸۱ خطاب به رئیس دولت اصلاحات می نویسد: «عقد قرارداد طولانی گاز با شرکتی غیر معتبر که بنابر گزارشات دریافتی از وزارت نفت طی سال‌های گذشته عملکردی ضعیف و توأم با نادیده گرفتن حقوق ایران در ارتباط با میدان نفتی مبارک داشته، تکرار تجربه تلخی است که سالیان دراز گرفتار آن خواهیم بودشرایط بازار موجب گردیده که قیمت و شرایط قراردادی مذاکره شده در مقایسه با منطقه بسیار پایین و غیرمطلوب باشدقرارداد مذکور از طریق واسطه‌ها و عدم ارتباط مستقیم دولتی با یک شرکت غیرمعتبر به امضا رسیده است

وبلاگ وزنه سیاسی قضاوت را بر عهده همراهان همیشگی خود می گذارد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

والسلام

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .