1810781 300x200 - 9 دی مظهر تبلور عشق به ولایت مردم است
عضو دائم کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با البرزبان:
9 دی مظهر تبلور عشق به ولایت مردم است
عضو دائم کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: این مردم حامی یک کاندیدای خاص نبودند بلکه آنها علیه براندازان نظام بودند تا جایی که حتی حامیان کاندیدای رقیب هم با دیدن واقعیت ماجرا به سمت نظام بازگشتند و در نهایت 9 دی مظهر تبلور عشق به ولایت مردم و آخرین میخی شد که بر تابوت فتنه و فتنه گران کوبیده شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ وقایع دلخراش سال ۸۸ برآمده از دیدگاه عناصر صهیونیستی همچون جورج سوروس، جین شارپ و مایکل لدین بود که انتظار وقوع کودتایی مخملین و رنگی را در سر می پروراندند و اصل ولایت فقیه که پایه و اساس جمهوری اسلامی بود را هدف قرار داده بودند.

با این حال این فتنه نیز همچون فتنه‌های دیگری که قصد داشتند در ایران راه بیاندازند با شکستی مفتضحانه روبرو شد و آنها که تصور نمی کردند با وجود بحرانی که در کشور به وجود آورده و ایجاد فضای سیاسی و امنیتی، مردم سراسر ایران باز هم بصیرت خود را به نمایش گذاشته و در ۹ دی ماه بعد از درد و رنجی ۸ ماهه، وفاداری خود را به نظام ثابت کنند که حتی مقام معظم رهبری نیز بعد از این حماسه فرمودند: «مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد».

 

عضو دائم کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه ۹ دی حماسه ای ماندنی و از یوم الله های انقلاب اسلامی است، به خبرنگار البرزبان گفت: امروز برای براندازی نظام های سیاسی معمولا روش نظامی منسوخ است لذا با جنگ های نیابتی، مشابه آنچه در یمن و سوریه و عراق مطرح است سعی می کنند نیروهایی از جنس همان کشور را استخدام کرده و نظام رسمی را ساقط کند.

عزت‌الله یوسفیان ملا ادامه داد: رفته رفته بستر براندازی خاموش با جنگ نرم ایجاد می شود که بهترین زمان انتخابات ریاست جمهوری است که می توانند یک کشور را از بالا تا پایین با نماد یا رنگی جدا کرده و دوقطبی سازی را انجام بدهند.

 

 9 دی مظهر تبلور عشق به ولایت مردم است
وی در ادامه اظهار داشت: ۴ ماه قبل از انتخابات کمیته صیانت آرا در ایران تشکیل شد که محتشمی پور نماینده موسوی، الویری نماینده کروبی و مهدی هاشمی نماینده هاشمی رفسنجانی شد و نتیجه تشکیل آن نیز ایجاد شک و شبهه در مردم و آسیب زدن به سرمایه ملی بود که زمینه ابطال و تقلب را فراهم کردند و در ادامه پیش از شمارش آرا بود که موسوی اعلام پیروزی کرد و همین زمینه مانور جمعیتی و اردوکشی های خیابانی را فراهم کرد.

 
نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ آمل و لاریجان در مجلس دهم افزود: شورای نگهبان ۱۰ روز مدت ارائه سند را تمدید کرد اما هیچ سندی مبنی بر تقلب ارائه نکردند و فقط ابطال مطرح شد حتی شورای نگهبان حاضر شد به صورت رندومی ۱۰ درصد صندوق ها را بازشماری کند اما آنها که شاکی بودند قبول نکردند و فقط می گفتند باید نتیجه ابطال شود لذا شما نمی توانید حتی یک رسانه خارجی را نام ببرید که در این جریان قویا علیه نظام و به نفع فتنه گران اقدام نکرده باشد.

وی در پایان عنوان کرد: این مردم حامی یک کاندیدای خاص نبودند بلکه آنها علیه براندازان نظام بودند تا جایی که حتی حامیان کاندیدای رقیب هم با دیدن واقعیت ماجرا به سمت نظام بازگشتند و در نهایت ۹ دی مظهر تبلور عشق به ولایت مردم و آخرین میخی شد که بر تابوت فتنه و فتنه گران کوبیده شد.

 

 

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .