139712141927258116824464 300x209 - با رفتن برانکو، آرامش هم از پرسپولیس رفت/ جنگ‌های پنهان برای رسیدن به نیمکت سرخ
با رفتن برانکو، آرامش هم از پرسپولیس رفت/ جنگ‌های پنهان برای رسیدن به نیمکت سرخ
نشستن روی نیمکت سرمربیگری پرسپولیس این روز‌ها به دغدغه برخی‌ها تبدیل شده است که برای رسیدن به این هدف تن به هر کاری می‌دهند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان ،  پرسپولیس بعد از چهار سال قدرت‌نمایی در فوتبال ایران با برانکو ایوانکوویچ در شرایطی قرار گرفته  که ممکن است به همان دوران قبل از برانکو برگردد. مدت‌ها بود که شاهد اتحاد بین هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس بودیم و این مسئله کمک زیادی کرد تا برانکو تیمش را به بهترین شکل هدایت کند، اما حالا که او رفته جنگ پنهان برای رسیدن به نیمکت پرسپولیس آغاز شده است.

عده‌ای از پیشکسوتان پرسپولیس برای رسیدن به نیمکت این تیم حاضرند دست به هر کاری بزنند و مدت‌ها بود انتظار جدایی برانکو را داشتند تا نقشه‌های خود را عملی کنند، در این بین هستند بوقچی‌های حقوق‌بگیری که خواسته‌های یک عده از این پیشکسوتان را در شبکه‌های اجتماعی در بوق و کرنا می‌کنند. عده‌ای از هواداران هم تحت تأثیر پست‌های برنامه‌ریزی‌شده این حقوق‌بگیران قرار گرفته و جلوی ساختمان باشگاه پرسپولیس یا بعضاً وزارت ورزش تجمع می‌کنند.

اگرچه جدایی برانکو ایوانکوویچ باعث شد شوک سنگینی به این تیم وارد شود، اما اصل ماجرا این است که جنگ‌های پنهان برای رسیدن به نیمکت پرسپولیس این روز‌ها بیش از هر مسئله دیگری در حال ضربه زدن به این تیم است. قطعاً با ادامه این روند پرسپولیس رنگ آرامش را به خود نخواهد دید، مخصوصاً اگر قرار باشد یکی از گزینه‌های داخلی مطرح‌شده به‌عنوان جانشین برانکو کارش را در این تیم آغاز کند.

شواهد امر نشان می‌دهد پرسپولیس با از دست دادن برانکو بیشتر از هر چیز آرامش خود را از دست داده و عده‌ای که منافع خود را به سربلندی این تیم ترجیح می‌دهند، سخت در تلاشند تا به اهداف خود برسند. در این شرایط شاید بهتر است باشگاه پرسپولیس به‌دنبال یک سرمربی صاحب‌‌سبک باشد،‌ چرا که یک انتخاب شتابزده می‌تواند مشکلات سرخپوشان را بیشتر کند و دوباره شاهد شعار تند و جوسازی علیه این مربی توسط خط‌بگیرانِ حقوق‌بگیر باشیم، اتفاقی که بارها مشابه آن را در سال‌های گذشته شاهد بوده‌ایم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .