13970604000564 Test PhotoN 300x151 - لاهوتی: گلایه رئیس جمهور برای کوتاهی مجلس در تفکیک وزارتخانه صمت درست نبود
لاهوتی: گلایه رئیس جمهور برای کوتاهی مجلس در تفکیک وزارتخانه صمت درست نبود
نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به اینکه مجلس با تفکیک وزارتخانه صنعت، معدن با بازرگانی مخالفت کرده است، گفت: گلایه رئیس جمهور درخصوص کوتاهی مجلس در تفکیک این وزارتخانه درست نیست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان، مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکری با اشاره به گلایه رئیس جمهور از مجلس در دیدار مسئولان نظام با مقام معظم رهبری اظهار داشت: آقای روحانی در دیدار با رهبر معظم انقلاب گلایه ای از مجلس کردند که به نظرم این گلایه درست نبود، وی گفت که ۲ سال است که منتظر تفکیک وزارت صنعت، معدن با بازرگانی هستند، در صورتی که دولت در این خصوص لایحه داد و مجلس نیز تعیین تکلیف کرد، در واقع این لایحه از سوی مجلس ۲ سال بلاتکلیف نمانده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حتی در این خصوص رئیس مجلس عنایت کرد و مسیرهای مختلفی را آورد، اما در نهایت نظر مجلس موافق نبود، لذا این مسئله از سوی رئیس جمهور جای گلایه نداشت.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر این نماینده گفت: بله؛ دولت لایحه دوفوریتی برای تفکیک وزارت صنعت، معدن با بازرگانی آورد، اما مجلس موافقت نکرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .