رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج:
تاکسی‌های کرج در ایام نوروز شیفت بندی می‌شوند
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج از شیفت بندی تاکسی‌های کرج در خطوط پرمسافر خبر داد و گفت: این مهم در ایام نوروز اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان به نقل از مهر ؛مجید استادکاظمی در خصوص اقدامات لازم برای افزایش سطح جابجایی مسافران در روزهای پایانی و شلوغ سال، گفت: اتوبوس‌های بخش خصوصی حدود دو ساعت بیشتر در سطح شهر تردد می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه در خطوط تاکسیرانی شهر کرج نیز از تاکسی‌های گردشی برای کمک به افزایش سطح جابجایی مسافران استفاده خواهد شد، بیان کرد: در کنار چاره‌اندیشی برای روزهای پایانی سال که تعداد ترددهای شهروندان در شهر زیاد است، تدابیری برای روزهای تعطیل عید اندیشیده شده است و رانندگان تاکسی بر اساس برنامه شیفت بندی که برای این تعطیلات خواهند داشت در آن روزها فعالیت می‌کنند.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج در بخش دیگری در خصوص مصوبه شورای شهر کرج در خصوص افزایش ۳۰ درصدی نرخ کرایه اتوبوس‌های بخش خصوصی و تاکسی‌های شهری، افزود: برای اتوبوس‌های ملکی نیز افزایش ۲۵ درصدی منظور شده است که در کل این میزان افزایش‌ها به دلیل نرخ تورمی بوده که در سال جاری داشته‌ایم.

استادکاظمی ادامه داد: رقم اخذ کرایه در سیستم حمل‌ونقل عمومی شهر کرج نسبت به دیگر شهرهای دیگر بالا نیست به‌گونه‌ای که کرایه تاکسی‌های گردشگری از ۱۲ هزار ریال به ۱۴ هزار ریال خواهد رسید.

وی در خصوص اعمال افزایش نرخ کرایه‌های وسایل حمل‌ونقل عمومی در کرج نیز گفت: ناوگان تاکسیرانی و اتوبوس‌رانی شهرمان فرسوده است، از طرفی هزینه‌های تعمیر و نگهداری تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها نسبت به گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است به همین دلیل اعمال این رقم ۳۰ درصدی افزایش کرایه تاکسی‌ها و یا اتوبوس‌های بخش خصوصی رقم بالایی نیست.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج بیان کرد: امیدواریم با بررسی فرمانداری کرج و ابلاغ نهایی مصوبه شورای شهر این کلان‌شهر در خصوص اعمال افزایش نرخ کرایه وسایل حمل‌ونقل عمومی شهر بتوانیم این موارد را بعد از تعطیلات نوروزی سال آتی با نصب برچسب در تاکسی‌ها اجرایی کنیم تا رانندگان خودسرانه اقدام به افزایش نرخ کرایه نکنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .