استاندار البرز
استاندار البرز:
امور استان البرز را به دور از شعارگرایی دنبال می کنیم
استاندار البرز با تاکید بر اهمیت همدلی و اتحاد, گفت: امور استانی را به دور از هرگونه شعارگرایی دنبال می کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان به نقل از خبرگزاری فارس ؛ عزیزاله شهبازی در سی و یکمین همایش ائمه جمعه استان البرز که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور برگزار شد با قدردانی از نماینده ولی فقیه در استان البرز و تاکید بر اهمیت نقش ائمه جمعه و جماعات در آرامش استان، گفت: به دور از هر گونه شعارگرایی و جدا از مسائل پوپولیستی امور را دنبال می کنم و بر این باور دارم که راهی جز با هم بودن نداریم.

استاندار البرز یادآور شد: اکنون کشور در شرایطی است که استکبار جهانی با جنگ روانی و تبلیغاتی درصدد به چالش کشاندن نظام است ولی ما برای پیروزی و تدوام انقلاب اسلامی هزینه داده ایم و فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته ایم.

وی عنوان کرد: در ادوار مختلف لطمه خوردیم و دشمن سعی در ایجاد فضای بی اعتمادی داشت ولی جامعه مایوس نشد و با اتحاد و انسجام مسؤولان ذیل ۳ قوه، شرایط را مدیریت کرده و در آینده نیز برنامه محور در این راستا عمل خواهیم کرد.

این مسؤول با بیان اینکه دولت به نمایندگی از حاکمیت امنیت و آرامش را دنبال می کند، ادامه داد: البرز دارای صنعت و تولید پویایی است چراکه حدود ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی که ۱۵۰ برند ملی نیز مشمول این واحدها می شود، در این استان مستقر هستند.

شهبازی گفت: ۶۸ هزار هکتار اراضی کشاورزی در البرز وجود دارد که با کشاورزی مکانیزه این استان علی رغم محدودیت مساحت زیر کشت در تولید بسیاری از محصولات دارای رتبه های برتر کشور است.

استاندار البرز با نظر بر این مطلب که این استان در راستای عمران و آبادانی و منابع درآمدی شهرها هیچ گونه مانعی در حوزه شهرداری ها ندارد، اضافه کرد: جمعیت شهری و روستایی، جوانان و بانوان، علما و طلاب در این استان با وفاق، هم گرایی و همدلی علی رغم مهاجرپذیری بالا و تنوع اقوام در کنار هم زندگی می کنند.

وی تصریح کرد: البرز دارای ظرفیت های بسیاری است که با پرداختن به آنها تهدیدها خنثی می شود، گردشگری در این استان ظرفیت های بالایی دارد که باید در جهت شکوفایی آن برنامه ریزی و اقدام کرد.

شهبازی گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری در البرز نیز با انسجام، همدلی و پرهیز از حاشیه ها به دنبال تحقق اهداف رشد و توسعه استان هستیم؛ در البرز زندگی و اشتغال جریان دارد و همچنین با توجه به شرایط مساعد طبیعی در این استان با رشد روز افزون مهاجرت در البرز مواجه هستیم.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: با فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی البرز، بسترهای خوبی برای اشتغال مهیا می شود ولی با توجه به رشد سریع جمعیت متقاضی کار اعم از مهاجران و اتباع بیگانه همچنان نیازمند ایجاد شغل هستیم.

وی با اشاره به اینکه البرز در راستای ارائه تسهیلات رونق تولید رتبه اول کشور را دارد، گفت: این تسهیلات به منظور ثبات اشتغال در شرایط فعلی صرف می شود. 

شهبازی علما و روحانیون را از دیرباز زبان گویای مردم دانست و افزود: حضور علما و روحانیون برای مردم منشا آرامش است و می توانند کمک کنند که نظام و دولت برخاسته از رای مردم از گردنه های خطرناک همانند همیشه گذر کند.

وی گفت: در دوران دفاع مقدس همه مردم و مسؤولان در قالب یک سپاه از کیان کشور دفاع کردند و اکنون نیز ما هیچ راهی بجز اتحاد و همدلی با هم نداریم.

استاندار البرز افزود: اکنون نیز همه سربازان مقام معظم رهبری هستیم و دولت های مختلف می آیند و می روند ولی مهم این است که این چهل سال همه زیر چتر نظام جمهوری اسلامی حرکت می کنند.

وی ادامه داد: با اتحاد می توانیم از این شرایط حساس عبور کرده و مانند همیشه با اقدامات خود کاری کنیم که دشمنان سر تعظیم مقابل ما فرود آورند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .