نادر قاضی پور
نماینده مردم ارومیه مجلس شورای اسلامی :
دشمنی ۴۰ ساله آمریکا به راحتی فراموش نمی شود
قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت : دشمنی ۴۰ ساله آمریکا چیزی نیست که به راحتی بشود فراموش کرد ، چند بار اعتماد کردیم اما هر بار ضرر کردیم .

به گزارشپایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی درباره طرح سازش با آمریکا که از سوی برخی چهره های سیاسی مطرح شده اظهار داشت: صد در صد مخالف مذاکره با امریکا هستم و هیچ خیری در آن نمیبینم .

وی افزود:توافق و مذاکره با کشوری که به تعهدات خود عمل نمیکند ودر طول  ۴۰ سال انواع توطئه ها را علیه ملت ایران طرح ریزی کرده، از طرح شکست خورده حمله نظامی  در طبس  وحمله به هواپیمای مسافربری تا  بلوکه کردن  اموال ایران  و اعمال تحریم های سرسختانه علیه ملت ابدا امکان پذیر نیست .

نماینده مردم ارومیه در پاسخ به این پرسش که برخی جریانات سیاسی داخلی علیرغم  تذکرات رهبری که بارها در بیانات خود بر عدم اعتماد به آمریکا تاکید کردند همچنان به مذاکره با امریکا خوشبین هستند تصریح کرد: اگر ایرانی هستند باید از اهداف نظام دفاع کنند. مجلس و مسئولیت های این نظام مقدس  جایگاه انسانهای ترسو نیست .

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت : ما آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن اصلی خود میدانیم و معتقدیم با روی کار آمدن ترامپ سخنی از مذاکره نباید به میان آید.

منبع:فاطر۲۴

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .