سید هادی بهادری
نماینده مردم ارومیه :
نباید دنبال سازش و کوتاه آمدن باشیم / آمریکا قابل اعتماد نیست
بهادری گفت : ما باید مقاومت کنیم ،اگر به دنبال سازش و یا کوتاه آمدن باشیم ،بطور قطع تمام تلاش هایی که تاکنون انجام گرفته به سرانجام نخواهد رسید .

به گزارشپایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛سید هادی بهادری ،نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی  درباره طرح تعامل  با آمریکا و شروع مجدد مذاکرات که از سوی برخی چهره های سیاسی مطرح شده اظهار داشت: با وجود تجربه چند ساله و بدعهدی آمریکا بعد از روی کار آمدن ترامپ ،هیچ تضمینی برای پایبندی رؤسای جمهور بعدی آمریکا به مذاکره و تعامل در ادامه راه وجود نخواهد داشت.

وی افزود: آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد بوده و به نظر میرسد هرچه سیاست ما بر کوتاه آمدن پیش برود فشارها بر جمهوری اسلامی افزایش خواهد یافت .

عضوکمیسیون عمران مجلس در پاسخ به این سوال که آیا طرح سازش یا تعامل با آمریکا درحقیقت به نوعی عدم توجه به ظرفیت های درونی و سیاست های اقتصاد مقاومتی نیست ،تصریح کرد: ما باید مقاومت کنیم  ،اگر به دنبال سازش و یا کوتاه آمدن باشیم ،بطور قطع تمام تلاش هایی که تاکنون انجام گرفته به سرانجام نخواهد رسید .

وی افزود: باید از گذشته درس گرفت و با استفاده از تجارب بدست آمده ضمن  در نظر گرفتن منافع کشور برای دست یابی به پیروزی ایستادگی و مقاومت کرد .

سید هادی بهادری تصریح کرد :نمی توان بدون نگاه به گذشته برای آینده برنامه ریزی کرد ،بد عهدی آمریکا در برجام نشانگر  آن است که آمریکا قابل اعتماد نیست .

وی تاکید کرد:نباید از طرف مقابل که به منطق و عقل پایبند نیست انتظار داشت منافع مارا تامین کند،ماباید با ایستادگی ،مقاومت ، تمرکز بیشتربرروی توان داخلی و تقویت اقتصاد درون زا و ملی از شرایط سخت عبور کنیم.

منبع:فاطر۲۴

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .