bazi sazesh8 300x190 - مسئولان کمک به قشر ضعیف را جایگزین بازی های سیاسی کنند.
بازی سازش؛
مسئولان کمک به قشر ضعیف را جایگزین بازی های سیاسی کنند.
مسئولان به دنبال بازی های سیاسی هستند اما پیشنهاد می شود کمک و ارائه خدمات به قشر ضعیف کشور را جایگزین بازی های سیاسی خودشان کنند تا اعتماد و رضایت مردم را نیز به دست آورند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ناصر باقری، در پاسخ به سوالاتی مبنی بر اعمال تحریم های جدید و انجام مذاکرات دوباره، اظهار کرد: دوره اول مذاکره به مردم کشور القا شد که پس از برجام همه مشکلات برطرف خواهد شد اما هیچ تأثیری در وضعیت بازار به وجود نیامد.
وی افزود: برخی تصور می کنند مردم عوام درک و فهم درستی ندارند و سعی می کنند با دروغ به فریب کاری خود ادامه دهند، اما من تصور می کنم برخی حرف ها تنها یک بازی سیاسی می باشد.
این راننده تاکسی با بیان اینکه باید حرف رهبر نظام به عنوان چراغ راه مسئولان قرار گیرد، ادامه داد: باید از سخنان رهبری طبیعیت شود تا هم با اتحاد همراه باشیم و هم به پیروزی و موفقیت ایران دست پیدا کنیم
باقری یادآور شد: اگر بتوانیم قشر کارگر جامعه را پذیرا بود و به رفع نیاز های آن ها بپردازیم بسیاری از مشکلات مرتفع می شد، البته به نظرم با رونق تولیدات داخلی به کارگران بسیار کمک شود و چرخه اقتصاد نیز تقویت خواهد شد.
وی اظهار کرد: من به عنوان نماینده مردم از مسئولان خواهش می کنم به جای سیاسی بازی به دنبال راهی برای کمک به مردم باشند و به قشر ضعیف جامعه خدمات بیشتری اعطاء کنند.
باقری در پایان خاطرنشان کرد: بعضی از جریان های سیاسی و شایر افراطی عمدی و گاها سهوی به کشور ضربه می زنند و از آن ها از نظر مردم خائن هستند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .