1917861 - خاطره «عموپورنگ» از سه بار خواستگاری رفتنش
خاطره «عموپورنگ» از سه بار خواستگاری رفتنش
داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ بچه‌ها روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و اعتراف کرد سه بار خواسته ازدواج کند اما نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان ، داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ بچه‌ها روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی درباره اینکه سوالات متعددی است که چرا تا به حال ازدواج نکرده و قصد ازدواج دارد اینگونه پاسخ داد: “شاید یکی از دلایل نرفتن به دورهمی پرسیدن سوال چرا «عاشق شدی؟» بوده است. من یک چهره پیش کودکان دارم و عموپورنگ هستم نباید آن را بهم بزنم. به هرحال هرکسی حریمی دارد و دلش نمی‌خواهد همه به آن حریم بیایند.

برای اولین بار می‌گویم که من سه بار عاشق شدم و می‌خواستم ازدواج کنم اما جواب رد شنیدم چون ملاحظات بیشتر مادیات بود. هر سه نفر بعد از آن موضوع بخت‌شان باز شد و به سرعت ازدواج کردند و جالب اینجاست که به خارج رفتند و حالا بچه‌هایشان بیننده برنامه‌های من هستند. در هند هم که بودم به یک نفر علاقه‌مند شدم و می‌خواستم ازدواج کنم، هندی‌ها خیلی به شوهرانشان احترام می‌گذارند. البته معلوم نیست شاید یکدفعه رفتم آنجا و ازدواج کردم”.

البته عمو پورنگ{داریوش فرضیایی} درباره بی‌مهری به برنامه‌های کودک این‌چنین گفت: “از بی مهری‌ها خسته‌ام، این بی‌مهری می‌تواند از جانب مدیران باشد یا افراد دیگر. اینکه اصلاً حوزه کودک به اندازه بخش‌های دیگر مهم نیست و فرش قرمز برای ما پهن نمی‌کنند ما را ناراحت می‌کند. از قضاوت‌ها و خراش‌هایی که به روح هم وارد می‌کنیم خسته‌ام”.

بیشتر بخوانید:

بازتاب پخش «تاریک‌ترین‌ ساعت» از تلویزیون

عمو پورنگ در برنامه تلویزیونی به روزهایی اشاره کرد که تکراری بشود اجرا را با معلمی عوض می‌کند: “هر زمان که تکراری بشوم می‌روم. وقت مردم ارزش دارد و من نمی‌خواهم تکراری باشم. اگر کار اجرا نکنم و در تلویزیون نباشم کاری را انجام می‌دهم که به حوزه کودک‌ربط داشته باشد. معلم می‌شوم و می‌روم در مهدکودک و دبستان درس می‌دهم. شاید جالب باشد بگویم که من قبل از مجری شدن دوست داشتم معلم بشوم”.

وی در پایان درباره نقش‌هایی که از سوی کارگردانانی همچون داریوش مهرجویی و کیومرث پوراحمد به او پیشنهاد شده و نپذیرفته هم بیان کرد: “من دلم می‌خواهد نقش خودم را بازی کنم ؛ نقش داریوش‌فرضیایی! پیشنهادات زیاد بازی داشتم؛ یکبار کیومرث پوراحمد به من پیشنهاد بازی داد که قبول نکردم و ایشان بعد از آن «گل‌یخ» را ساختند و فکر میکنم برای همین فیلم به من پیشنهاد دادند. علی قوی تن برای فیلم «سرودتولد»‌ و نقشی که بعد از آن امین حیایی بازی کرد به من پیشنهاد کرد. داریوش مهرجویی هم یک بار به من از طریق محمدرضا شریفی‌نیا پیشنهاد بازی داد برای فیلم «مرد اسباب‌بازی فروش» که هیچ وقت هم ساخته نشد. یادم می‌آید وقتی پیشنهاد را رد کردم شریفی‌نیا گفت که من به این کارها کار ندارم فیلمبرداری که شروع شود دست و پایت را می‌بندم و به زور تو را می‌آورم. گویا دختر داریوش مهرجویی مخاطب من است و ایشان برای آن فیلم به من لطف داشتند و می‌خواستند حتما بازی کنم اما آخرش به خاطر سرمایه گذار جور نشدم فیلم ساخته نشد. همچنین برای نقش حمید گودرزی در «چپ دست» هم به من پیشنهاد بازی شد که قبول نکردم. حسین قناعت هم از دیگر کارگردانانی بود که به من پیشنهاد بازی داد”.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .