2251642 300x209 - همه ابهامات لیست 24 نفره تیم ملی
همه ابهامات لیست 24 نفره تیم ملی
لیست ۲۴ نفره تیم ملی فوتبال برای اردوی ترکیه با ابهامات زیادی روبروست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان ، لیست تیم ملی فوتبال برای بازی با ترکیه اعلام شد. لیستی که به نظر می‌رسد لیست نهایی تیم ملی فوتبال برای جام جهانی باشد و ۲۳ بازیکن از این لیست مسافر روسیه خواهند شد. در این لیست کی‌روش روی نام جلال حسینی، کاوه رضایی، حسین حسینی و وریا غفوری خط قرمز کشید تا بازیکنانی هممچون مجید حسینی، قلی‌زاده و رشید مظاهری در لیست جای بگیرند.

خط خوردن حسین حسینی قابل‌ پیش‌بینی بود، زیرا در چند هفته پایانی لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا شفر ترجیح می‌داد رحمتی دروان دروازه این تیم قرار بگیرد. رشید مظاهری هم مزد درخشش خود را در تیم ذوب آهن گرفت و موفق شد خودش را به کی‌روش تحمیل کند.

شگفتی بزرگ در لیست تیم ملی، خط خوردن جلال حسینی و وریا غفوری بود. کاپیتان تیم ملی فوتبال از لیست تیم ملی بیرون ماند تا جا برای حضور بازیکنانی همچون مجید حسینی و محمدرضا خانزاده باز شود. شاید خط خورد این ۲ بازیکن، هجمه های زیادی را علیه کی‌روش به دنبال داشته باشد اما به نظر می‌رسد حسینی و غفوری شانسی برای حضور در روسیه نخواهند داشت.

در خط هافبک بازیکنانی حضور دارند که قابل پیش‌بینی بود. در این میان ترابی با عملکرد نسبتا خوبی که مقابل ازبکستان داشت توانست نظر کی‌روش را به خودش جلب کند و جزو لیست ۲۴ نفره باشد.

در خط حمله هم بازیکنانی حضور دارند که هر کدام از آنها ادعای حضور در ترکیب ثابت تیم ملی را دارند. در این میان قرعه به نام کاوه رضایی افتاد تا از جمع ملی‌پوشان کنار گذاشته شود و به نظر می رسد با توجه به این که ۲۳ بازیکن باید برای جام جهانی انتخاب شود بازیکن خط خورده بعدی از این پست باشد.

ابهاماتی که در این میان وجود دارد این است که جلال حسینی با وجود این که پا به سن گذاشته و کیفیت سال‌های قبل خود را ندارد در حد و اندازه خانزاده هم نبود؟ در پست دفاع راست هم که تنها رامین رضاییان حضور دارد آیا غفوری نمی‌توانست در این لیست باقی بماند و آیا کاوه رضایی نمی‌توانست جای اشکان دژاگه را بگیرد؟ آن هم در شرایطی که دژاگه مدت‌هاست مصدوم است و با روزهای اوج خود فاصله زیادی دارد.

هر چند احتمال رخ دادن هر اتفاقی است و شاید این لیست هم دوباره دچار تغییر شود اما آنچه مسلم است انتخاب بازیکنان، حق مربی تیم است و نمی توان کی‌روش را به این دلیل که برخی بازیکنان را خط زده مورد مواخذه قرار داد.

منبع: میزان

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .