13961130000680 PhotoA - شهر نباید بلاتکلیف باشد
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران:
شهر نباید بلاتکلیف باشد
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جلسه خصوصی بررسی استعفای شهردار، از نجفی سوال شد که در صورت مخالفت با استعفا در شهرداری می‌ماند، گفته بود نخواهد ماند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان محمد علیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درباره استعفای نجفی از شهرداری تهران اظهارداشت: در جلسه خصوصی از نجفی شهردار تهران سئوال شد که آیا در صورت مخالفت اعضای شورا با استعفای شما در شهرداری می‌مانید، گفت نخواهم ماند. بنابراین بنده چون می‌دانستم که در صورت مخالفت اعضای شورا، شهردار همچنان در سمت خود نخواهد ماند رأی موافق دادم.

وی افزود: ما که نمی‌خواهیم نمایش بازی کنیم چون می‌دانستم نظر خودشان این است دلایل را قبول کردیم و رأی هم دادیم البته هر یک از اعضاء مختار هستند.

وی ادامه داد: بهتر است که شهر هیچوقت بلاتکلیف نباشد به هر حال نظر اکثریت اعضاء این بود و باید به نظر آنها احترام بگذاریم.

وی افزود: هرکسی مصلحت را از منظری نگاه می‌کند و بنده مصبحت را در این دیدم که سریعتر وضعیت شهر تعیین تکلیف شود و دیگران نیز مصلحت را در چیز دیگری دیدند. ما نمی‌توانیم به رأی همکاران خود ایراد بگیریم به خصوص اینکه اکثریت هم هستند و باید نظر اکثریت را پذیرفت.

وی افزود: اخیراً نیز نقل قولی شده بود که شهردار در سمت خود می‌ماند ولی مثل اینکه این موضوع نیز تکذیب شده است و شهردار همچنان در نظر خود باقی است.

وی افزود: به هر حال باید فرایندی طی شود و اگر مجدداً شهردار استعفا داد و رأی‌گیری تکرار شد قاعدتاً شهرداری نمی‌تواند یک روز هم بدون سرپرست و شهردار باشد. بالاخره در بازه زمانی کوتاهی نمی‌توانیم شهردار را انتخاب کنیم و بهتر است سرپرست انتخاب شود.

وی افزود: اگر قرار باشد سرپرستی برای شهرداری انتخاب شود از بین شهرداران مناطق و معاونین شهردار سرپرست انتخاب می‌شود.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .