13940707000473 PhotoA - ارزش پول ملی اعتبار کشور است
ارزش پول ملی اعتبار کشور است
نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: ارزش پول ملی اعتبار کشور است و همان‌گونه که برای برخی مسائل خط قرمز داریم تولید و پول ملی نیز باید خط قرمز ما باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان نادر قاضی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار کرد: ارزش پول ملی اعتبار کشور است و همان‌گونه که برای برخی مسائل خط قرمز داریم تولید و پول ملی نیز باید خط قرمز ما باشد.

وی بیان کرد: نباید اجازه دهیم ارزش پول ملی کاهش یابد، چراکه ثبات در ارزش پول ملی باعث ثبات در اقتصاد کشور می‌شود اما متأسفانه دولت بازار ارز را رها کرده و اکنون شاهد افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش ریال هستیم.

نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس تصریح کرد: دولت با اینکه می‌دانست به خاطر سفرهای نوروزی به خارج تقاضای ارز بیشتر می‌شود اما تدبیری نیندیشید که باعث افزایش بی‌رویه و بدون حساب نرخ ارز شد.

وی با بیان اینکه نباید اقتصاد کشور دست عده‌ای لیبرال و دو تابعیتی باشد، خاطرنشان کرد: خانواده برخی مدیران در خارج هستند و خود آنها به دنبال چاپیدن کشور هستند، با وجود چنین افرادی اقتصاد کشور سر و سامان نمی‌گیرد.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: دولت باید با همکاری مجلس و قوه قضائیه سریعاً نسبت به کنترل نرخ ارز اقدام کند، این اقدام به جای سلبی بودن باید بر اساس خرد و تدبیر صورت گیرد که نه به اقتصاد و نه به تولید ملی ضربه بخورد.

وی در پایان با بیان اینکه نقدینگی و پول شناور در دست مردم باید هدایت شده و از بازار ارز و دلال‌بازی فاصله بگیرد، متذکر شد: در صورتی که سودهای بانک‌های دولتی افزایش یابند مردم پول خود را در بانک‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند که با مدیریت صحیح و بانکداری علمی باعث بهبود اقتصاد کشور و کاهش نرخ ارز خواهد شد.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .