13960707000493 PhotoA - آتش به اختیاران در ارتقای فرهنگ مؤثر هستند
آتش به اختیاران در ارتقای فرهنگ مؤثر هستند
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: آتش به اختیاران می‌توانند با حضور در چارچوب جمهوری اسلامی شرایطی را به وجود آورند تا در ارتقای فرهنگ ایرانی اسلامی مؤثر باشند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان علیرضا زاکانی عصر امروز در حاشیه همایش «اصحاب حق» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کشور برای رسیدن به اهداف خود باید از الگوها و تعاریف ایرانی اسلامی استفاده کند.

وی افزود: برخی از افراد سعی دارند برای رسیدن به موفقیت در تمامی زمینه‌های فرهنگی، سیاسی و یا اجتماعی از تعاریف غربی استفاده کنند و الگوبرداری از غرب را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس بیان کرد: برای پیشرفت کشور موظف هستیم از تعاریف و فرامین اسلامی بهره‌مند شویم و رسیدن به رضای خدا هدف و الگو قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: مسؤولان در برخی شرایط می‌توانند با برنامه‌ریزی دقیق موجب شوند تا مشکلات برطرف شوند از طرفی مردم نیز می‌توانند فعالیت خود را تحت اقدامات آتش به اختیاران در چارچوب مشخص انجام دهند که به ارتقای فرهنگ کشور کمک شایانی خواهد داشت.

زاکانی با اشاره به اینکه تمام مردم موظف هستند تأمل کنند، گفت: با حرکت‌های خودجوش و استفاده از ظرفیت‌های داخلی می‌توانیم کمک کنیم تا به موفقیت چشم‌گیری در مباحث مختلف دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .