13961123000791 PhotoA - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
گزارش از آخرین حربه معاندان در ایام دهه فجر
تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
رصد مطالب کانال تلگرامی آمدنیوز در ایام دهه فجر نشان می‌دهد که تمام تلاش ضدانقلاب برای عدم حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چیزی غیر از آب در هاون کوبیدن نبوده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان عناصر ضدانقلاب امسال نیز با کمک شبکه‌های ماهواره‌ای، سایت‌های خبری و البته شبکه های اجتماعی و در راس آن‌ها کانال تلگرامی آمدنیوز سعی کردند تا هرجور شده از شکوه و عظمت مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بکاهند.

در همین راستا صاحبان کانال آمدنیوز که پس از اتفاقات دی ماه، اثرگذاری‌شان را کمتر و کمتر می‌دیدند با وعده اتفاقات خاص در بهمن ماه سعی داشتند تا هوادارانشان را آماده نگه دارند. آن‌ها پیش از آغاز دهه فجر یعنی در ۱۱ دی ماه با یک دعوای زرگری مدعی شدند که کانالشان در تلگرام هک شده اما چند ساعت بعد بدون هیچ توضیحی پیغام دادند که کانالشان را پس گرفته‌اند و با این ترفند خودشان را در سرخط خبرها آوردند.

 آن‌ها همچنین در ایام دهه فجر نیز با انتشار تصاویر و فیلم‌های انگشت شماری از شعارنویسی‌ها و پاره کردن بنرهای سطح شهر سعی در گسترده نشان دادن مخالفان جمهوری اسلامی داشتند.

از سوی دیگر گردانندگان آمدنیوز که قصد داشتند بعدازظهر بیست‌ودوم تجمع کنند تنها چندساعت مانده تا آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن طبق آنچه تصمیم شورای همکاران اعلام کرد تصمیم گرفتند تا تجمعات خود را در همزمان با راهپیمای مردم اما در مسیرهای جداگانه کلید بزنند.

13961123000373 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

* بازگشت به ترفتدهای قدیمی

 حضور میلیونی مردم انقلابی ایران از ساعت ۹ صبح ۲۲ بهمن، این نقشه ضدانقلاب راهم نقش برآب کرد و آن‌ها را مجبور کرد تا به شیوه سابق خود که همان دروغ‌پردازی، قلب واقعیت و سیاه‌نمایی است، برگردند.

در این راستا یکی از اصلی‌ترین حربه آمد نیوز، کوچک جلوه دادن جمعیت راهپیمایان بود؛این شیوه‌کاری آمد نیوز هرچند برای کسانی که از پشت پرده این رسانه ضدانقلاب آشنا نیستند، جدید است اما برای بسیاری که با سیاست‌های آمدنیوز آشنایی دارند موضوع عجیبی نیست. در ادامه نمونه‌هایی از این شیوه کاری آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

به عنوان نمونه این رسانه ضدانقلاب تصویری از روی برج آزادی را که پیش از شروع مراسم گرفته شده را در ساعت ۴ بعدازظهر منتشر کرد و مدعی شد که جمعیت زیادی در میدان آزادی حضور ندارد. این درحالی است که تصویر دوم (که در حین مراسم راهپیمایی یعنی ساعت ۱۰ صبح گرفته شده) به وضوح،‌ جمعیتی که در میدان حضور دارند، را نشان می‌دهد.

13961123000320 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

13961123000321 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

نمونه‌های بسیاری از این حربه آمدنیوز در سایر شهرها هم می توان پیدا کرد؛ در نمونه دیگر این رسانه ضدانقلاب فیلم کوتاهی از یکی از مسیرهای فرعی راهپیمایی شهرستان ابهر در زنجان را منتشر کرد و مدعی شد که جمعیت حاضر در راهپیمایی همین چند نفرند، در حالی که مراجعه به سرویس عکس خبرگزاری‌های معتبر(برای مراجعه تصاویر خبرگزاری ایسنا از راهپیمایی مردم ابهر اینجا کلیک کنید)و رسانه های محلی این ادعای آن ها را ثابت نمی‌کند.

13961123000427 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
تصویر ادعایی ضدانقلاب از راهپیمایی مردم ابهر

13961123000394 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
واقعیت راهپیمایی مردم ابهر در خبرگزاری ایسنا

13961123000398 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
راهپیمایی مردم ابهر در رسانه های محلی

آمد نیوز همین روش را برای راهپیمایان کرمانشاه و اهواز هم به کار گرفت:

13961123000464 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
تصاویر ادعایی آمدنیوز درباره راهپیمایی اهواز و کرمانشاه

13961123000462 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
بخشی از تصاویر حماسه مردم اهواز در کانال استان خوزستان ایسنا

13961123000472 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
بازتاب راهپیمایی مردم زلزله زده سرپل ذهاب در کانال تلگرامی پارسینه

* درختان سبزی که خار چشم ضدانقلابند

همین امروز اگر تهرانی‌ها، از مسیرهای ۱۰ گانه راهپیمایی روز گذشته عبور کنند و یا مردم شهرهای مختلف از مسیرهای راهپیمایی عبور کنند، درختان سبز  بسیاری را در حاشیه خیابان‌ها مشاهده می‌کنند اما مدیران رسانه‌های ضدانقلاب که عمدتا خارج‌نشین هستند از درک همین موضوع ساده عاجزند. 

آمد نیوز روز گذشته هرکجا که درختی در تصاویر راهپیمایی‌ها می‌دید آن را جعلی می‌خواند و مهر آرشیوی بودن به روی آن می‌زد، گویا که هیچ درختی در هیچ کجای ایران در این فصل از سال، سبز نیست.

13961123000637 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

در ادامه نیز تصاویری که خبرنگار ما امروز با گوشی موبایلش از مسیر خیابان انقلاب-آزادی گرفته و درختان سبز در آن قابل مشاهده هستند را ملاحظه می‌کنید:

13961123000558 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

13961123000559 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

13961123000557 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

نکته دیگر آن که این رسانه‌های ضدانقلاب که تصاویر تمام راهپیمایی‌های مردم ایران را آرشیوی می‌دانند چرا هیچ وقت نمی‌گویند این تصاویر آرشیو به چه تاریخی تعلق دارند چرا که آن ۴۰ است همه راهپیمایی‌ها را آرشیوی می‌دانند.

* ارتش درب پادگان‌ها را برای قیام سراسری باز می‌کند!

مدیران رسانه‌های ضدانقلاب برای آن که به معدود هواداران خود تنفس مصنوعی بدهند با سوءاستفاده از لباس نظامیان کشور سعی در القای این موضوع دارند که بگویند پرسنل نظامی جمهوری اسلامی در زمین آن‌ها بازی می‌کنند و به کمک اغتشاش گران می‌آیند. به این تصاویر و نوشته‌های زیر آن توجه کنید:

13961123000518 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

* تو رو خدا بیاید خیابون

پس از حماسه میلیونی مردم ایران در ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ که برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب رقم خورد و شکست مفتضحانه دیگری درکارنامه جریان ضدانقلاب ثبت شد، این رسانه‌ها با عجر و التماس از مردم خواستند که این بار برای حمایت از آن ها در شام ۲۲ بهمن به خیابان بیایند.

در ادامه خواهش‌های لحظه به لحظه جریانی که ادعای «ما بی‌نهایتیم» دارد را مشاهده می کنید:

 

13961123000503 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

13961123000500 PhotoL - تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

در پایان به نظر می‌رسد که این رسانه ضدانقلاب هم از حضور میلیونی مردم آن هم با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد، شوکه شده و هرلحظه در حال اتخاذ سیاست دیگری است.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .