اجبار به رقص در مدارس دخترانه البرز، چراغ سبز به تخریب هویت دینی و ملی
بنام اوقات فراغت،به کام سند2030؛
اجبار به رقص در مدارس دخترانه البرز
دشمنان نظام و انقلاب از ایجاد جنگ و نفوذ نظامی عاجز و ناتوانند لذا راهبرد آنها نفوذ در لایه ها فرهنگی، اجتماعی و اعتقادی مردم است تا از این طریق بتوانند جای ارزش ها و ضد ارزش ها را عوض کرده و سد اعتقادات مردم را درهم بشکنند

به گزارش پایگاه  تحلیلی خبری البرزبان؛  امام جمعه کرج دیروز در خطبه های نماز این هفته ی خود از دفع توطئه ی جدید دشمن طی هفته ی جاری به برکت هوشیاری مردم و مسئولان سخن گفتند و در بخش دیگری از سخنان خود خطر بالقوه فرهنگی را در استان البرز را هشدار دادند.

ایشان ضمن قدردانی از حضور با شکوه و با بصیرت مردم در گردهمایی که به منظور محکومیت اقدامات آشوبگران و اغتشاشگران طی روزهای گذشته در سطح البرز (که منجر به خساراتی به اموال عمومی مردم و هتک حرمت ارزش های انقلاب و نظام شد)مردم و مسئولان را به هوشیاری  دعوت کردند. آیت الله حسینی با بیان این که تحرکات خرابکارانه ی چند روز پیش کرج و دیگر شهرها ناشی از نفوذ مزدوران انگلیسی و آمریکایی و دشمنان انقلاب در لایه های اجتماعی است با این درک ناصحیح که اعتقادات مردم ضعیف شده است سعی کردند به ایمان و اعتقاد مردم ضربه بزنند اما حضور آگاهانه به موقع مردم در کنار مسئولین استان تحت رهنمون های مقام عظمای ولایت بار دیگر نقشه ی شوم آنان را بر ملا و نقش بر آب کرد.

خطیب جمعه ی کرج اما خطر فرهنگی دیگری را تحت عنوان خیانت برای اعتقادات اسلامی برای نظام گوشزد کردند ایشان با اشاره به اجرایی شدن بندهای آموزشی سند ۲۰۳۰ در کشور بیان داشت که شنیده ها هاکیست  بنا به ابلاغیه آموزش و پرورش استان البرز با وجود هشدارهایی که قبلا هم داده شده اما در برخی از مدارس دخترانه موسیقی مبتذل پخش می شود و مسئولان آموزشی دانش آموزان را به رقص مجبور می کنند ایشان در ادامه گفتند ظاهرا این موضوع ابلاغیه ای از سوی آموزش و پرورش است که در اوقات فراغت دانش آموزان به کارهایی خلاف شئونات اسلامی بپردازند.

نکته ای که در این مورد حائز اهمیت است این است که دشمنان نظام و انقلاب از ایجاد جنگ و نفوذ نظامی عاجز و نا توانند لذا راهبرد آنها نفوذ در لایه ها فرهنگی و اجتماعی و اعتقادی مردم است تا از این طریق بتوانند جای ارزش ها و ضد ارزش ها را عوض کرده و سد اعتقادات مردم را بشکنند کمای این که در حوادث اخیر به خوبی نشان داده شد برخی به راحتی و از طریق کانال های فضای مجازی خام نقشه ها و حرف های مزدوران دشمنان انقلاب شدند و یک جریان اعتراضی اقتصادی را به انحراف و به سمت  جریان تخریبی سیاسی و ساختاری کشاندند. در این بین به بسیاری ارزش های دینی، اعتقادی و هویتی و ملی مردم نیز تعرض و شد و مورد بی احترامی قرار گرفت. دشمن از هر ابزاری برای تخریب و تضعیف ارزش های انقلابی و اسلامی استفاده می کند گاهی از طریق فضای مجازی گاهی نیز از طریق غفلت مسئولان بی تدبیر و با سند ۲۰۳۰ نقشه های نفوذ خود را عملی می کنند.

سند ۲۰۳۰ اگرچه در نگاه اول دارای خصوصیاتی مناسب در امر آموزش کشور باشد اما در عمل تعارضات بسیاری با فرهنگ اسلامی_ارزشی کشور ما دارد مهارت ها، آموزش هایی که این سند بر ان تاکید دارد با هدف شهروند جهانی و برابری جنسیتی در حقیقت موضوعی است که با روح سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ما در تعارض است و برخی ارزش های اخلاقی و قرآنی ما را زیر پا می گذارد

رهبر انقلاب درباره ی موضوع سند ۲۰۳۰ سازمان ملل پیش از این انتقادات شدیدی خود را ابراز کرده اند ایشان اصل کار را غلط و امضا و اجرای این سند را غیر مجاز می دانند  که نظام و مسئولان نباید تسلیم آن بشوند چرا که این برنامه تحت نفوذ قدرت های بزرگ است تا تاریخ و فرهنگ و تمدن ملت ها را به زیر سلطه بکشد و سبک زندگی فاسد غربی را نفوذ دهند  تا به این طریق هویت دینی و ملی ملت ها را خورد و تضعیف کنند

متاسفانه مسئولان آموزش و پرورش استان البرز بنا به گفته ی خطیب نماز جمعه برای ابقای چند صباحی بیشتر در مسند مدیریت از اجرای این برنامه ها حمایت می کنند. و حتما نام ان را هم استفاده از تجارب بین المللی برای توسعه و مدرن کردن کشور می دانند به راستی کدام مهارت ها برای دختران جوانی که همسران و مادران آینده ی جامعه ی اسلامی را تشکیل می دهد مهم است؟ آموزش مهارت های زندگی یا گذران اوقات فراغت با آهنگ های مبتذل غربی؟ این قبیل اقدامات بی شک در تعارض با اهداف کلان سند تحول بنیادین است که آموزش و پرورش وظیفه دارد به تربیت انسان موحد، مومن و معتقد به معاد تربیت کند.

بی شک دستاورد اجرای سند ۲۰۳۰ در مدارس دخترانه استان نتایج به مراتب خطرناک تری از فتنه های اخیر به دنبال دارد که صرفا تخریب اموال عمومی را به دنبال داشته باشد انگاه که مردم و به ویژه زنان و مادران جامعه ی ما نسبت اتش زدن پرچم منقش به نام خداوند توسط آشوبگران بی تفاوت باشندآنگاه که جوانان و نوجوانان تحصیل کرده ی ما در اثر گسترش نفوذ فرهنگ غربی نسبت به آتش زدن تکایا، اماکن مذهبی و اعتقادی ، شعارهای ضد ارزش های اسلامی و انقلابی بی تفاوت باشند و در بدترین حالت همسو با جریان فتنه حرکت کنند آیا این فاجعه ای عمیق تر و دردناکتر از نفوذ کورکورانه ی دشمن نخواهد بود؟؟؟            

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .