13951106000994 PhotoA - مردم گله‌مند اما حامی انقلاب اسلامی هستند
مردم گله‌مند اما حامی انقلاب اسلامی هستند
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: توئیت‌های ترامپ نشان دهنده ذوق زدگی آنها و هماهنگی اغتشاشگران داخلی با خارجی است و احتمال تحریم های بیشتر نشان می‌دهد آنها درصدد توسعه و گسترش این وضعیت هستند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان پرویز سروی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در نشست خبری صبح امروز خود در خبرگزاری مهر با بررسی ریشه اتفاقات اخیر در کشور گفت: واقعیت امر این است بعد از اتفاقات منطقه که سیاست های آمریکا ناموفق شد انتظار بود آمریکا برای عدم تمرکز روی موضوع شکست انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس، قضیه را از متن به حاشیه بکشد. 

وی افزود: سیاست آمریکا در ایران شکاف اجتماعی و قرار دادن مردم در مقابل یکدیگر است تا خروجی آن تضعیف قدرت ملی جمهوری اسلامی باشد.

سروری ادامه داد: مواضع ذوق زده آمریکا و اسرائیل نشان می‌دهد ریشه اینها در خارج هست هرچند مطالبات مردم را حق آنها می‌دانیم اما از نقطه‌ای که در مشهد شروع شد شاهد رفتاری هستیم که نشان می‌دهد موضوع اقتصادی نیست و ضد انقلاب سوار این موج شده است.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: توئیت‌های ترامپ نشان دهنده ذوق زدگی آنها و هماهنگی اغتشاشگران داخلی با خارجی است، احتمال تحریم های بیشتر نشان می‌دهد آنها درصدد توسعه و گسترش این وضعیت هستند.

وی تاکید کرد: ترامپ که بارها مردم ما را تحقیر کرده امروز در جایگاه مدافع ملت ایران ظاهر شده است. اغتشاشگران شعار حمایت از رضاشاه و مرگ بر دیکتاتور می‌دهند یا شعار نه غزه نه لبنان داده و پرچم ایران را آتش می‌زنند که این تناقض گفتاری و رفتاری اغتشاشگران را نشان می‌دهد که می‌خواهند امنیت را زیر سوال ببرند.

سروری تصریح کرد: درست است که مردم گله‌مند هستند اما با این وجود شاهد حمایت آنها از انقلاب اسلامی بوده‌ایم. دشمن بداند ایران سوریه نیست اما اغتشاشگران نشان دادند کمتر از داعش نیستند و اگر این رفتار ادامه یابد مردم خط پایان می‌کشند.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .