13950231000096 PhotoA - تسهیلات ارزان‌قیمت فسادزاست
تسهیلات ارزان‌قیمت فسادزاست
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تسهیلات ارزان‌قیمت باعث ایجاد انحراف و فساد شغلی خواهد شد.

عیسی منصوری امشب در جلسه شورای اشتغال استان فارس با اشاره به وجود ۲۰۰ رسته در سطح استان‌ها اظهار کرد: بعضی از رسته‌ها در تمامی استان‌‌ها هم‌ سود بوده و در بعضی دیگر ظرفیت ایجاد رسته‌های جدید وجود داشته که مورد حمایت نیز قرارگرفته است.

وی با بیان اینکه در حوزه اشتغال روستایی سه نوع سرمایه‌گذاری وجود دارد، تصریح کرد: سرما‌یه در گردش برای روستاهای زیر ۱۰ هزار نفر با بهره ۱۰ درصد، سرمایه‌گذار در روستا با بهره ۶ درصد و سرمایه‌گذاری در روستاهای مرزی با بهره چهار درصد، سه نوع سرمایه‌گذاری روستایی است.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برای اینکه تسهیلات مفید واقع شود، باید اول اشتغالی صورت گرفته باشد بعد تسهیلات پرداخت شود، افزود: تأکید و اولویت در تقسیم تسهیلات در بخش توسعه کسب‌ و کارهای موجود است.

منصوری پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت را باعث انحراف و فساد شغلی دانست و خاطرنشان کرد: این مختص ایران نیست، در تمام دنیا امر تجربه‌شده‌ای محسوب می‌شود، بنابراین باید نظارت کنیم تا تسهیلات به افراد شایسته پرداخت شود.

وی با اشاره به سرمایه‌های خرد به‌عنوان یکی از راه‌های تأمین منابع مالی گفت: اشتغالی که با تسهیلات راه‌اندازی شود پایدار نخواهد بود.

انتهای پیام/ی/

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .