13940818000287 PhotoA - نامه دفتر تحکیم وحدت به لاریجانی
نامه دفتر تحکیم وحدت به لاریجانی
شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای خطاب به آیت الله آملی لاریجانی بیان داشت: جلسه دیروز جنابعالی با نمایندگان تشکل های دانشجویی که در فضایی منطقی برگزار شد، به رفع بخشی از ابهامات نمایندگان تشکل های دانشجویی منجر شد.

شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای خطاب به آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: جلسه دیروز جنابعالی با نمایندگان تشکل های دانشجویی که در فضایی منطقی برگزار گردید، به رفع بخشی از ابهامات نمایندگان تشکل های دانشجویی منجر شد.

در این نامه آمده است: احتراما به استحضار می رساند جلسه دیروز جنابعالی با نمایندگان تشکل های دانشجویی که قریب به ۸ ساعت به طول انجامید در فضایی منطقی برگزار گردید و به رفع بخشی از ابهامات نمایندگان تشکل های دانشجویی منجر شد.

در این نامه بیان شد: در این دیدار با صبر و حوصله به سوالات و نکات دانشجویان در خصوص ابعاد مختلف عملکرد قوه قضاییه پاسخ داده شده است علی رغم وجود برخی نواقص جزئی شیوه برگزاری این جلسه را می‌توان نمونه بسیار خوبی برای  جلسات مسئولان با قشر جوان و دانشجو دانست که هدف آن به طور کامل بهره گیری از نکات دانشجویان و نکات آنها است . بدیهی است این جلسات گامی بلند در جهت اعتماد سازی اذهان عمومی نسبت به قوه قضاییه خواهد بود.

همچنین در انتهای این نامه تاکید شد: لذا بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را برای برگزاری این جلسه خدمت شما اعلام میداریم. امید است این جلسه باب آغاز سلسله جلسات از این دست با مسئولان باشد.

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .