n82759604 72044970 300x225 - مدارس نظرآباد نیاز به بازسازی و مقاوم سازی دارد
نماینده مجلس:
مدارس نظرآباد نیاز به بازسازی و مقاوم سازی دارد
نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد زیادی از مدارس شهرستان نظرآباد فرسوده اند که باید تخریب ، بازسازی و مقاوم سازی دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان محمود بهمنی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مدارس نظرآباد دارای قدمت زیادی هستند که بازسازی و مقاوم سازی آن نیاز به تخصیص اعتبار مناسب ملی و استانی دارد.
وی خاطر نشان کرد: مشارکت خیرین در احداث فضاهای آموزشی نیز از دیگر محورهای مهمی است که بابد به آن توجه کرد.
وی یادآور شد: احداث فضاهای آموزشی در نظرآباد به دلیل مهاجر پذیری شهرستان از مسائل مهمی است که باید نسبت به آن غفلت نشود.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه تا کنون تعداد زیادی از مدارس این شهرستان از سوی حیرین نیک اندیش به خصوص در مناطق روستایی و کم برخوردار شهری ساخته و تجهیز شده است، اظهار کرد: اما با توجه به مهاجرت پذیری، فرسودگی فضای آموزشی و تراکم بالای دانش آموزی در این منطقه نیاز به مشارکت بیشتر خیرین نیک اندیش داریم.
بهمنی اضافه کرد: در طول ۲ سال گذشته پیگیری های مختلفی در زمینه مشارکت جویی خیرین و بررسی نیازهای آموزشی نظرآباد به ویژه در بخش مقاوم سازی و تکمیل فضاهای نیمه کاره آموزشی در قالب نشست ها و بازدید های منطقه ای و استانی انجام شده است.
وی با بیان اینکه جمعیت دانش آموزی نظرآباد ۲۸ هزار نفر است، ادامه داد: اما برای این جمعیت زیاد فقط ۱۴۰ آموزشگاه دولتی و ۳۷ غیر دولتی وجود دارد.
وی گفت: تعدادی زیادی از مدارس نظرآباد نیز دوشیفت هستند.
وی یاد آور شد: ۱۵ آذر ماه در نشستی با مدیر آموزش و پرورش نظرآباد مسائل و مشکلات این شهرستان در بخش فضای آموزشی مورد بررسی قرار گرفت و از تعدادی از مدارس نیز بازدید شد.

انتهای پیام /

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .