13950312000335 PhotoA - گروههای تکفیری حدّ یقف ندارد
گروههای تکفیری حدّ یقف ندارد
تولیت حرم امام خمینی (ره) گفت: در جهان اسلام بزرگترین لطف به کسانی شد که می‌خواستند قلب‌ها به اسلام نزدیک نشود؛ به خودمان مشغول شدیم، به تریبون های صهیونیستی اجازه دادیم به اسلام هراسی دامن بزنند؛ مسلمانان را در خوف قرار دادیم.

سید حسن خمینی تولیت حرم امام خمینی (ره) در دیدار شرکت کنندگان در سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی طی سخنانی با بیان اینکه روزی قرار بود بیت المقدس را آزاد کنیم، اظهار داشت: کدامین دوره حیات رژیم صهیونیستی، مانند سالهای اخیر با آرامش قرین بوده است؟ روزی قرار بود بیت المقدس را آزاد کنیم اما آدرس منازل همدیگر را به ما دادند و به روی هم آتش گشودیم؛ هرچه اندیشمندان گفتند کار این گروههای تکفیری حدّ یقف ندارد کسی گوش نداد.

حسن خمینی با تاکید بر اینکه خدا نکند گرفتار اندیشه پستی شویم که کشتن مسلمانان را قربت خدا تصور کند و خدا نکند پراکندگی بر جان و روح ما سیطره یابد، تصریح کرد: ممکن است بساط حکومتیِ جهالت برچیده شود اما در عمق روح ملت ها از بین نمی رود لذا این وظیفه اندیشمندان است که با آن مبارزه کنند.

تولیت حرم امام خمینی (ره) ادامه داد: در جهان اسلام بزرگترین لطف به کسانی شد که می‌خواستند قلب‌ها به اسلام نزدیک نشود؛ به خودمان مشغول شدیم، به تریبون های صهیونیستی اجازه دادیم به اسلام هراسی دامن بزنند؛ مسلمانان را در خوف قرار دادیم.

وی افزود: امروز رگه هایی از بازگشت عقلانیت به چشم می خورد و پیروزی های اخیر برادران ما بر تکفیری ها نویددهنده این امر است.

حسن خمینی همچنین خاطرنشان کرد: راهی جز با هم بودن و کنار گذاشتن کینه ها و تدبیر کردن نداریم که نمونه ای از این تدبیر را چند روز قبل در لبنان دیدیم، این عقل می تواند در عرصه های زندگی ما وجود داشته باشد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .