13960712001395 PhotoA - سؤالات‌خود‌را از«متخصص‌قلب‌وعروق»بپرسید
سؤالات‌خود‌را از«متخصص‌قلب‌وعروق»بپرسید
متخصص قلب و عروق کودکان برای پاسخ‌گویی به سؤالات پزشکی مخاطبان خبرگزاری فارس، مهمان هجدهمین قسمت از برنامه «مطب مجازی» خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ در راستای ارتقای سطح دانش سلامت مردم و برای حفظ و مراقبت از سلامت جسمی و روانی در جامعه و همچنین پیشگیری و آموزش شناخت برخی علایم و مشکلات زمینه‌ای بیماری‌ها، مطالب آموزشی و مصاحبه‌هایی را با بهره‌گیری از بهترین پزشکان کشور که هر هفته مهمان برنامه «مطب مجازی» هستند، منتشر می‌کند.

همچنین برای بالابردن سطح خدمت‌رسانی و ارتقا سلامت در جامعه و تعامل دو سویه، مخاطبان فارس می‌توانید پرسش‌های خود از پزشک مهمان هفته را در تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۱۱۶۶۷ یا آیدی تلگرامی fars_health@ تا تاریخ ۲۳ مهرماه مطرح کرده و پاسخ‌های خود را از طریق برنامه «مطب مجازی» در صفحه مشاوره سلامت خبرگزاری فارس دریافت کنند.

مهمان هجدهمین قسمت برنامه مطب مجازی

دکتر محمدرفیع خورگامی، فوق تخصص قلب کودکان، فلوشیپ آریتمی و الکتروفیزیلوژی برای پاسخگویی به سوالات مخاطبان مهمان هجدهمین قسمت از برنامه «مطب مجازی»خبرگزاری فارس خواهد بود.

خورگامی در حال حاضر بعنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی ایران و پزشک متخصص بیماری‌های قلب کودکان در بیمارستان قلب شهید رجایی مشغول فعالیت است.

مخاطبان فارس می‌توانند سوالات خود را در زمینه بیماری‌های قلب کودکان و نوجوانان، تپش قلب و… را از طریق روش‌های اعلام شده مطرح کنند.

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .