13920419175646733 PhotoL 300x187 - همبستگی ایجادشده در نیروهای انقلاب اسلامی حائز اهمیت است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در گفتگو با البرزبان:
همبستگی ایجادشده در نیروهای انقلاب اسلامی حائز اهمیت است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: ما حدود 21 کاندیدا داشتیم که درنهایت به یک فرد واحد رسیدیم و این برای اولین بار رخ داد. درست است که نتیجه انتخابات را نیروهای انقلابی و ارزشی نتوانستند بدست آورند اما همبستگی ایجادشده بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم و دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی درخصوص حال و روز و اتفاقات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در دوران پس از انتخابات ریاست جمهوری امسال به خبرنگار البرزبان گفت: حدود شش ماه از شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی می‌گذرد و ابتدای کار بیشتر برای ضرورت در انتخابات مهم ریاست جمهوری مطرح بود.

سیدمحمد حسینی در ادامه اظهار داشت: به هر حال ما با احزاب و طیف‌های مختلف در کشور ارتباط داریم اما لازم بود که یک هماهنگی و انسجام بیشتری به‌وجود آید و سپس منحصر به این موضوع نباشد که برخی از سران احزاب در اتاق دربسته بنشینند و تنهایی تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد: لذا یک تصمیمی گرفته شد که از سراسر کشور افراد را بخواهیم. شاید برای اولین بار بود که افرادی از شهرستان و مراکز استانی حضور یافتند و ایده‎‌هایشان را مطرح کردند.

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی افزود: ما حدود ۲۱ کاندیدا داشتیم که درنهایت به یک فرد واحد رسیدیم و این برای اولین بار رخ داد. درست است که نتیجه انتخابات را نیروهای انقلابی و ارزشی نتوانستند بدست آورند اما همبستگی ایجادشده بسیار حائز اهمیت است.

همبستگی ایجادشده در نیروهای انقلاب اسلامی حائز اهمیت است

وی خاطرنشان کرد: همان زمانی که بحث شورای مرکزی مطرح شد، اعلام شد که به مدت یکسال انتخاب شده‌اند و سپس سالانه ادامه خواهد داشت چراکه جبهه به صورت فراگیر و قوی این حرکت را ادامه خواهد داد. ازطرفی هرروز با مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی مواجه هستیم که باید جمع فعال سیاسی نقش داشته باشند و تأثیرگذار باشند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در پایان عنوان کرد: باید بدانیم اگر کسی در قدرت نبود معنایش این نیست که در کشور نمی‌تواند تأثیرگذار باشد بلکه می‌تواند اعلام نظر کند و نقد انجام دهد.

 

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .