الله عارفی 300x151 - ایران از توان بالای نظامی و موشکی برخوردار است
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم شورای اسلامی در گفتگو با البرزبان:
ایران از توان بالای نظامی و موشکی برخوردار است
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران از توان بالای نظامی و موشکی برخوردار است و لنگر ثبات و امنیت منطقه می باشد که این موضوع را باید کشورهای منطقه درک کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم شورای اسلامی درخصوص حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع نیروهای تروریستی داعش در دیرالزور سوریه به خبرنگار البرزبان گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع نیروهای تروریستی داعش در دیرالزور سوریه نشان دهنده این بود که جمهوری اسلامی ایران با اقتدار کامل می تواند هر اقدام نظامی را به نحو شایسته انجام دهد.

فرج الله عارفی در ادامه اظهار داشت: ازطرفی آمریکایی ها و کشورهای حامی تروریست متوجه شدند که باید در مواضع و اقدامات خود نسبت به ایران خطوط قرمز را رعایت کنند و خیالات خام را در سر نپرورانند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دولت قانونی سوریه در جریان حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع نیروهای تروریستی داعش در دیرالزور سوریه بوده و هماهنگی‌های لازم از قبل انجام شده، از منظر حقوقی نیز این کشورمان قابل توجیه است.

 ایران از توان بالای نظامی و موشکی برخوردار است

این کارشناس برجسته پیرامون توان بالای نظامی و موشکی جمهوری اسلامی ایران افزود: جمهوری اسلامی ایران از توان بالای نظامی و موشکی برخوردار است و لنگر ثبات و امنیت منطقه می باشد که این موضوع را باید کشورهای منطقه درک کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران باید  قدرت دفاعی خود را تا حدی که با نظام سلطه و استکبار مقابله کند، تقویت و تجهیز کند؛ البته ما همواره به دنبال حل تنش های منطقه ای به شکل اصولی و قانونی بوده ایم و احقاق حقوق ملت ها را یکی از اصول مهم سیاست خارجی خود دانسته ایم.

 

 

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .