13950623000047 PhotoA - پرتاب‌گر قم جهانی شد
پرتاب‌گر قم جهانی شد
رئیس هیأت دوومیدانی استان قم از موفقیت پرتاب‌گر نوجوان قم در کسب سهمیه اعزام به رقابت‌های دوومیدانی 2017 قهرمانی جهان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ علی رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: در جریان پیکارهای رکوردگیری تیم ملی دوومیدانی نوجوانان که برای شناسایی نفرات اعزامی به پیکارهای جهانی ۲۰۱۷ به انجام رسید، افتخاری بی‌نظیر برای دوومیدانی استان قم رقم خورد.

وی ادامه داد: رقابت‌های رکوردگیری تیم ملی دوومیدانی نوجوانان با حضور استعدادهای این رشته در مواد مختلف برگزار شد و به لطف خدا، محمدتقی مهرعلی نماینده شایسته دوومیدانی استان قم در رشته پرتاب وزنه توانست یک رکورد خیره‌ کننده را به نام خود به ثبت برساند.

رئیس هیأت دوومیدانی استان قم اضافه کرد: مهرعلی یکی از نخبه‌های دوومیدانی قم در رشته پرتاب وزنه است که با درخشش در این انتخابی، مجوز حضور در مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان جهان را به دست آورد تا این رشته به کسب مدال از مسابقات جهانی سال جاری نیز امیدوار باشد.

وی که سرپرست تیم ملی ایران در مسابقات دوومیدانی ۲۰۱۷ قهرمانی نوجوانان آسیا بود، اضافه کرد: در این پیکارها یک سهمیه در کادر فنی تیم ملی با حضور محمدرضا اسحاقی و یک سهمیه در بین نفرات اعزامی ایران با درخشش دوومیدانی‌کار رشته ۱۱۰ متر با مانع قم یعنی علی سلامتیان داشتیم.

رضایی با بیان اینکه رقابت‌های جهانی دوومیدانی نوجوانان در کشور کنیا به انجام می‌رسید، خاطرنشان کرد: بعد از گرفتن سهمیه رقابت‌های آسیایی نوجوانان، الحمدلله سهمیه اعزام به مسابقات جهانی ۲۰۱۷ نیز با درخشش محمدتقی مهرعلی نصیب ورزش قم و خانواده بزرگ دوومیدانی قم شد.

وی راجع به دیگر نماینده قم و دلیل عدم حضور وی در مسابقات رکوردگیری تیم ملی دوومیدانی نوجوانان ایران، تصریح کرد: علی سلامتیان قرار بود در رشته ۱۱۰ متر با مانع در این انتخابی به میدان برود اما به دلیل اینکه وی به خاطر عضویت در تیم ملی اعزامی ایران به پیکارهای جهانی دانش‌آموزان مسابقه نداد.

رئیس هیأت دوومیدانی استان قم در پایان تصریح کرد: در واقع صلاح در این بود که علی سلامتیان برای حفظ سلامتی و ‌آمادگی خود در رکوردگیری شرکت نکند، اما چنانچه در مسابقات جهانی دانش‌آموزان رکورد لازم را به دست بیاورد، به مسابقات جهانی نوجوانان نیز اعزام خواهد شد.

انتهای پیام /

برچسب ها :

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .