13931118000684 PhotoA - تاخیر در ۶۰ درصد پروازهای آسمان
ایرتور در پروازهای تأخیردار رکورد زد
تاخیر در ۶۰ درصد پروازهای آسمان
شرکت هواپیمایی ایران‌ایرتور در اردیبهشت امسال، با تأخیر در ۷۴ درصد پروازهای خود در مهرآباد، در رتبه اول ایرلاین‌های تأخیردار قرار گرفت و شرکت هواپیمایی آسمان با ۶۲۴ پرواز با تأخیر، آمار بیشترین پرواز تأخیردار را در مهرآباد ثبت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ در اردیبهشت‌ماه امسال ۱۶ شرکت هواپیمایی در فرودگاه مهرآباد پرواز داشتند که در این بین شرکت هواپیمایی ایرتور با تأخیر در انجام ۷۴ درصد پروازهای خود، آمار بیشترین تأخیر پروازی را ثبت کرد.

همچنین شرکت هواپیمایی پویا با انجام به‌موقع ۸۰ درصد پروازهای خود در فرودگاه مهرآباد در اردیبهشت‌ماه، کمترین تاخیرات پروازی را ثبت کرد، البته شرکت هواپیمایی پویا در این ماه ۱۰ پرواز از مهرآباد انجام داد.

بنابراین گزارش در اردیبهشت‌ماه امسال شرکت هواپیمایی سپهران ۱۵۹ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۹۴ پرواز آن به‌موقع و ۶۵ پرواز آن معادل ۴۱ درصد با تأخیر انجام شد.

در این ماه شرکت هواپیمایی پویا ۱۰ پرواز را مهرآباد انجام داد که ۸ پرواز آن به‌موقع و ۲ پرواز آن معادل ۲۰ درصد با تأخیر انجام شد.

شرکت هواپیمایی ساها ۶۶ پرواز در اردیبهشت‌ماه امسال در مهرآباد انجام داد که ۳۹ پرواز آن به‌موقع و ۲۷ پرواز معادل ۴۱ درصد با تأخیر انجام شد.

معراج‌ایر در اردیبهشت‌ماه ۱۱۴ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۷۷ پرواز آن به‌موقع و ۳۷ پرواز معادل ۳۲ درصد با تأخیر انجام شد.

در ماه مذکور اترک‌ایر ۵۷ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۲۰ پرواز آن به‌موقع و ۳۷ پرواز معادل ۶۵ درصد با تأخیر انجام شد.

شرکت هواپیمایی نفت ۱۹۸ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۱۰۰ پرواز آن به‌موقع و ۹۸ پرواز معادل ۴۹ درصد با تأخیر انجام شد.

کیش‌ایر در این ماه ۴۲۹ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۲۵۵ پرواز به‌موقع و ۱۷۴ پرواز معادل ۴۱ درصد با تأخیر انجام شد.

در ماه مذکور قشم‌ایر ۴۳۹ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۳۰۳ پرواز آن به‌موقع و ۱۳۶ پرواز معادل ۳۱ درصد با تأخیر انجام شد.

ایران‌ایرتور در اردیبهشت امسال ۱۷۹ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۴۷ پرواز به‌موقع و ۱۳۲ پرواز معادل ۷۴ درصد با تأخیر انجام شد.

تابان‌ایر اردیبهشت‌ امسال ۴۴۹ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۱۹۵ پرواز آن به‌موقع و ۲۵۴ پرواز معادل ۵۷ درصد با تأخیر انجام شد.

شرکت هواپیمایی کاسپین ۴۶۶ پرواز اردیبهشت‌ امسال در مهرآباد انجام داد که ۲۴۱ پرواز آن به‌موقع و ۲۲۵ پرواز آن معادل ۴۸ درصد با تأخیر انجام شد.

شرکت هواپیمایی زاگرس در این ماه ۴۹۴ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۲۵۳ پرواز آن به‌موقع و ۲۴۱ پرواز آن معادل ۴۹ درصد با تأخیر انجام شد.

شرکت هواپیمایی ماهان در اردیبهشت امسال ۸۰۹ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۴۵۱ پرواز آن به‌موقع و ۳۵۸ پرواز معادل ۴۴ درصد با تأخیر انجام شد.

اردیبهشت‌ امسال آتاایر ۶۶۹ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۲۵۹ پرواز آن به‌موقع و ۴۱۰ پرواز معادل ۶۱ درصد با تأخیر انجام شد.

ایران‌ایر در این ماه ۵۸۳ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۲۶۴ پرواز آن به‌موقع و ۳۱۹ پرواز آن معادل ۵۵ درصد با تأخیر انجام شد.

شرکت هواپیمایی آسمان در ماه اردیبهشت هزار و ۴۱ پرواز در مهرآباد انجام داد که ۴۱۷ پرواز آن به‌موقع و ۶۲۴ پرواز معادل ۶۰ درصد با تأخیر انجام شد.

بنابر این گزارش طبق اعلام سازمان هواپیمایی آمار تأخیرات شامل همه عوامل منشأ تأخیر نظیر تغییرات جوی، عملیاتی، فنی، تسهیلاتی و غیره است.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .