1965658 300x189 - کنایه تند پندار توفیقی به کاوه رضایی
کنایه تند پندار توفیقی به کاوه رضایی
دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه کاوه رضایی از این باشگاه مبلغ ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دریافتی داشته است، به جدایی این بازیکن واکنش تندی نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ پندار توفیقی در گفتگو با رادیو تهران درباره جدایی کاوه رضایی از استقلال گفت: ما شب گذشته متوجه شدیم، رضایی به بلژیک رفته است. در این مدت سعی کردیم با رضایی تماس بگیریم و با مدیر برنامه هایش در ارتباط بودیم. در قرارداد رضایی آمده بود که این بازیکن در ایران فقط می تواند برای استقلال بازی کند.

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال درباره اینکه آیا این باشگاه با رضایی اختلافات مالی داشته است؟ تأکید کرد: کوچکترین اختلاف مالی با رضایی نداشتیم. این بازیکن ۸۰ درصد قراردادش را با تمام آپشن هایش دریافت کرده است. قرارداد رضایی شفاف است. مدیربرنامه رضایی یک ماه از فصل گذشته مدام در رسانه ها می گفت یک فصل پرحاشیه و پرتنش را داشته ایم. بازیکنانی خیلی بزرگ به استقلال آمده اند و رفته اند ولی هواداران برای کسانی جان می دهند که با جان و دل برای استقلال بازی کنند.

توفیقی خاطرنشان کرد: ما احترام کاوه رضایی را نگه داشتیم و حتی به موقع، پول این بازیکن را دادیم. در استقلال سابقه نداشته است ۸۰ درصد کل قرارداد بازیکنان پیش از اتمام فصل پرداخت شود. حتی بازیکنانی که قراردادشان زیر ۵۰۰ میلیون تومان بود، ۱۰۰ درصد قراردادشان را گرفته اند.

وی در پاسخ به این سوال که دریافتی کاوه رضایی از استقلال چقدر بوده است؟ تصریح کرد: قرارداد رضایی با استقلال با آپشن هایش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود که این بازیکن یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دریافتی داشته است. او ۱۰۰ درصد قراردادش را گرفته است حتی دو آپشن قرارداد رضایی به این بازیکن تعلق نمی گرفت ولی باشگاه استقلال برای همکاری با این بازیکن، این آپشن ها را هم پرداخت کرد.

توفیقی در پاسخ به این سوال که آیا امضای قرارداد باشگاه استقلال با سجاد شهباززاده دلیل جدایی کاوه رضایی بوده است؟ گفت: دلیلش را نمی دانم. ما تا شب گذشته فکر می کردیم کاوه در استقلال می ماند. حتی علیرضا منصوریان سرمربی تیم هم چند بار با رضایی تماس گرفت که این بازیکن جوابش را نداد.

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال یادآور شد: به هر حال این اتفاق نامیمون در فوتبال ما هست. خوشحالیم بازیکن تیم فوتبال استقلال می تواند در اروپا بازی کند. کسانی که اروپا ندیده اند فکر می کنند کلمه اروپا چیز خاصی است. اگر بازیکنی مثل علی دایی، پاشازاده، مجیدی، منصوریان در تیم های بزرگ اروپایی بازی کنند خیلی هم عالی است ولی بازیکنی که از استقلال جدا می شود بدون کوچکترین اطلاع در حالی که با استقلال قرارداد دارد، این کار درستی نیست.

وی خاطرنشان کرد: مدیر برنامه کاوه رضایی می گفت مشکل کاوه فقط مسائل مالی است که ما هم گفتیم آن را حل می کنیم. برای همین ۸۰ درصد قراردادش را پرداخت کردیم.توفیقی درباره وضعیت مجید حسینی تصریح کرد: مدیر برنامه حسینی، مدیربرنامه کاوه رضایی هم هست. متأسفانه این روزها مد شده است که بازیکنان به جای اینکه با باشگاه صحبت کنند در فضای مجازی حرف هایشان را به باشگاه می زنند.  حسینی در استقلال رشد کرده و منصوریان به او بازی داده است. ما شرایط خودمان را به مدیربرنامه های این بازیکن اعلام کردیم و قرار شد وی هم حسینی را در جریان بگذارد.

منبع: مهر
برچسب ها :

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .