82555407 71661489 300x179 - حمایت نیکوکاران البرزاز 1200 کودک یتیم
حمایت نیکوکاران البرزاز 1200 کودک یتیم
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: افراد خیر و نیکوکار حمایت مادی و معنوی از یک هزار و 200 یتیم را در این استان برعهده گرفته اند .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ سید هادی کرابی افزود:تمام ایتام تحت حمایت کمیته امداد با حمایت خیرین دارای چند حامی هستند و بخش قابل توجهی از مشکلات معیشتی ، فرهنگی و آموزشی آنان از محل مبالغ واریزی حامیان رفع می شود.
وی ادامه داد: طرح اکرام ایتام با سابقه ۱۷ سال اجرا ، موفق ترین برنامه کمیته امداد برای جذب مشارکت مردم نیکوکار به منظور کاهش فقر در بین جامعه هدف این نهاد است .
کرابی گفت: همچنین حامیان نیکوکار کرجی طی ۶ ماه گذشته در مجموع بیش از سه میلیارد تومان به صورت ماهیانه به حساب ایتام و فرزندان خانواده های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد واریز کردند.
وی افزود : حدود ۲۳ هزار حامی در طرح اکرام و حدود چهار هزار حامی در طرح محسنین با این نهاد در کرج همکاری می کنند .
کرابی یادآور شد : تمامی ایتام تحت حمایت کمیته امداد با حمایت خیران دارای چند حامی هستند و بخش قابل توجهی از مشکلات معیشتی ، فرهنگی و آموزشی آنان از محل مبالغ واریزی حامیان رفع می شود .
وی افزود : مردم کرج در صورت تمایل می توانند با حضور در دفتر طرح اکرام و محسنین کمیته امداد و یا تماس با شماره ۰۲۶۳۲۸۲۰۰۲۲ در این طرح ها ثبت نام کنند .
کرابی گفت : یک هزار و ۲۰۰ یتیم و یک هزار و ۱۰۰ فرزند خانواده های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در کرج توسط خیرین در طرح های اکرام محسنین حمایت می شوند.

 

انتهای پیام /

برچسب ها :

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .