IMG17543118 291x300 - بهانه گیری آمریکایی ها قابل پیش بینی بود
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفتگو با البرزبان:
بهانه گیری آمریکایی ها قابل پیش بینی بود
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: بهانه گیری جدید آمریکایی ها پس از توافق هسته ای قابل پیش بینی بود و روز گذشته نیز جان کری به این مسئله اشاره کرد که تحریم های موشکی علیه ایران باید تشدید شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ اعضای مجلس نمایندگان سنای آمریکا دو طرح برای مقابله با ایران ارائه کرده‌اند. یکی از این دو طرح در صورت تصویب، به رئیس‌جمهور آمریکا مجوز استفاده از نیروهای مسلح برای مقابله با ایران را می‌دهد. طرح دیگر خواستار تحریم ایران به بهانه برنامه موشکی است.  

 

 سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درخصوص تصویب دو طرح ضد ایرانی جدید، به خبرنگار البرزبان گفت: خوشبختانه از آغاز انقلاب اسلامی و بروز جنگ تحمیلی علیه جمهوری اسلامی، ملت ایران و متخصصان کشورمان تلاش بسیاری را برای خودکفایی در حوزه تولید موشک و تسلیحات نظامی صورت دادند.

دخیل عباس زارع زاده مهریزی در ادامه اظهار داشت: در چند سال اخیر ایران به جایگاه برجسته ای در حوزه موشکی دست یافته است و یقیناً اقدامات کنگره آمریکا برای تحریم ایران به بهانه فعالیت های موشکی هیچ تأثیری در عزم کشورمان در توسعه این صنعت وجود ندارد.

tahriiim938 - بهانه گیری آمریکایی ها قابل پیش بینی بود

وی ادامه داد: حوزه موشکی و توسعه توان دفاعی خط قرمز جمهوری اسلامی محسوب می شود و برای امنیت خودمان با هیچ کشوری مصالحه و مذاکره نمی کنیم.

نماینده حوزهٔ انتخابیهٔ مهریز و بافق تصریح کرد: بهانه گیری جدید آمریکایی ها پس از توافق هسته ای قابل پیش بینی بود و روز گذشته نیز جان کری به این مسئله اشاره کرد که تحریم های موشکی علیه ایران باید تشدید شود.

وی در پایان افزود: جمهوری اسلامی نه تنها تحت تأثیر فضاسازی و اقدامات آمریکا در تحریم موشکی قرار نمی گیرد بلکه تمام تلاش خود را برای تقویت بومی سازی حوزه نظامی و تسلیحات دفاعی از جمله موشک صورت می دهد.

 

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .