22336 orig 300x200 - آل خلیفه نمی تواند جلوی اعتراضات انقلابیون را بگیرد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با البرزبان:
آل خلیفه نمی تواند جلوی اعتراضات انقلابیون را بگیرد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آل خلیفه با هیچ قدرتی نمی تواند جلوی اعتراضات به حق مردم و انقلابیون بحرین را بگیرد و قطعا آینده مردم این کشور بسیار روشن است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ دادگاه تجدیدنظر بحرین حکم ۱۰ سال زندان و نیز لغو تابعیت یک بحرینی را تایید کرد.

 فرد یاد شده متهم است به همراه یک بحرینی دیگر تحت تعقیب که خارج از این کشور است؛ در ایران نحوه استفاده از سلاح و مواد منفجره را آموزش دیده است. همچنین ادعا می شود شخص مذکور در یکی از پایگاه‌های ارتش ایران آموزش دیده است.

عضو  کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درخصوص حکم دادگاه بحرین درباره لغو تابعیت یک بحرینی به اتهام ارتباط با ایران، به خبرنگار البرزبان گفت: این گونه ادعاها علیه جمهوری اسلامی هیچ پایه و اساسی ندارد و این اقدامات تنها در راستای سرکوب انقلابیون و معترضان بحرینی صورت می گیرد.

رضا صابری در ادامه اظهار داشت: در شرایط کنونی حکومت آل خلیفه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت کشورهای حامی خود انجام می دهد و در این مسیر از هیچ اقدامی برای سرکوب اعتراضات کوتاهی نمی کند.

 آل خلیفه نمی تواند جلوی اعتراضات انقلابیون را بگیرد

وی ادامه داد: مردم بحرین نسبت به عملکرد آل خلیفه در عرصه داخلی و نبود دموکراسی در این کشور معترض هستند، اما مقامات این کشور با حمایت آل سعود ، اعتراضات مردمی در بحرین را مرتبط با عوامل خارجی از جمهوری اسلامی اعلام می کنند.

نماینده مردم آزادشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ادعاهای مقامات بحرینی درباره حمایت ایران از شبه نظامیان در این کشور بسیار مضحک است، چرا که همه می دانند، معترضان و انقلابیون به دنبال تحقق اهداف مشروعشان هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  آل خلیفه با هیچ قدرتی نمی تواند جلوی اعتراضات به حق مردم و انقلابیون بحرین را بگیرد و قطعا آینده مردم این کشور بسیار روشن است.

 

 

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .