safar naiemi2 300x225 - ترکیه تاوان عملکرد خود را پس می دهد
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با البرزبان:
ترکیه تاوان عملکرد خود را پس می دهد
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترکیه تاوان عملکرد خود را پس می دهد و درواقع همان هایی که از تروریست ها علیه مردم سوریه و عراق و ایجاد ناامنی در این کشورها حمایت کردند امروز دچار ناامنی شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درخصوص اقدامات تروریستی اخیر در ترکیه، به خبرنگار البرزبان گفت:  ترکیه تاوان عملکرد خود را پس می دهد و درواقع همان هایی که از تروریست ها علیه مردم سوریه و عراق و ایجاد ناامنی در این کشورها حمایت کردند امروز دچار ناامنی شده اند.

 

 

صفر نعیمی ادامه داد: داعش به حامیان خود نیز رحم نمی‌کند. ازطرفی ترک ها امروز نیز همچنان برای عقب نماندن از قافله با ریاض و حامیان تروریست همکاری می کند.

 
وی در ادامه اظهار داشت: این حمایت ها عملا نه تنها هیچ نفعی برای ترکیه ندارد بلکه مجددا آثار و تبعات آن به این کشور باز می گردد.
ترکیه تاوان عملکرد خود را پس می دهد
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: کشورهایی مثل عربستان و آمریکا در حوزه عملکرد سیاسی خود فقط به دنبال منافعشان بودند و به منافع دیگران توجه نکردند لذا سیاست غلطی را دنبال می کنند که ترکیه نیز همان مسیر را می رفت که امروز خود دچار آن شد.

وی در پایان عنوان کرد: تا زمانی که ترکیه حمایت از تروریست ها می کند و با کشورهای تروریست پرور همکاری می کند نباید توقع ایجاد امنیت در کشور خود را داشته باشد.

 

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .