مریم قهرمانی
عضو شورای اسلامی شهر کرج در گفتگو با البرزبان:
اهمیت 9 دی کمتر از سایر ایام‌الله انقلاب اسلامی نیست
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: اگر بخواهیم این بیعت مجدد مردم با نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب را ریشه‌یابی کنیم باید به گذشته بازگردیم که نظام جمهوری اسلامی با پشتیبانی همین مردم شکل گرفت؛ اصولاً نهضت اسلامی ما به رهبری حضرت امام(ره) با حضور گسترده مردم در سال 57شکل گرفت و اهمیت روز 9 دی کمتر از سایر ایام‌الله دوران انقلاب اسلامی مثل 22 بهمن نیست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ عضو شورای اسلامی شهر کرج درخصوص بزرگداشت یوم الله نهم دی به خبرنگار البرزبان گفت: برای فراموش نشدن حماسه حضور مردم با بصیرت و ولایی در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ که باعث برچیده شدند طوفان فتنه‌ شد، ضروری و واجب است هر ساله این تاریخ توسط مسئولان نظام یادآوری شود. 

 

 

مریم قهرمانی ادامه داد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته مردم و مسئولان باید با وحدت و یکپارچگی در یوم‌الله ۹ دی بار دیگر با نگاه بصیرتی خود حضوری دشمن‌شکن داشته باشند و با آرمان‌های ناب انقلاب و شهدا تجدید بیعت کنند.

 

 

وی در ادامه اظهار داشت: روزهاى سال، به طور طبیعى و به خودى خود همه مثل هم‌اند؛ این انسان‌ها هستند، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدت‌هاست که یک روزى را از میان روزهاى دیگر متمایز کرده و چون پرچمى نگه می‌دارد تا راهنماى دیگران باشد.
اهمیت 9 دی کمتر از سایر ایام‌الله دوران انقلاب اسلامی نیست

 

این عضو شورای شهر تصریح کرد: روز نهم دى هم از همین قبیل است؛ یعنى برخاسته از بصیرت است، از دشمن‌‌‌‌‌شناسى است، ازوقت‌‌‌‌‌شناسى است، از حضور در عرصه‌ مجاهدانه است.

 

وی افزود: نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در «سالگرد این حماسه»، حرف اصلی ملت ایران، یعنی «حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی تبیین شود«.
 

 

 

قهرمانی در پایان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم این بیعت مجدد مردم با نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب را ریشه‌یابی کنیم باید به گذشته بازگردیم که نظام جمهوری اسلامی با پشتیبانی همین مردم شکل گرفت؛ اصولاً نهضت اسلامی ما به رهبری حضرت امام(ره) با حضور گسترده مردم در سال ۵۷شکل گرفت و اهمیت روز ۹ دی کمتر از سایر ایام‌الله دوران انقلاب اسلامی مثل ۲۲ بهمن نیست.

 

 

 

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .