81898511 70408900 300x193 - 9 دی، عظمت ایران را در نگاه جهانیان برجسته‌تر می‌کند
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در گفتگو با البرزبان:
9 دی، عظمت ایران را در نگاه جهانیان برجسته‌تر می‌کند
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: بدون شک، این روز بزرگ یک نقطه عطفی است که عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌تر می‌نمایاند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز درخصوص یوم‌الله ۹ دی ماه سال ۸۸ به خبرنگار البرزبان گفت: یوم‌الله ۹ دی ماه سال ۸۸ روزی ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است.

سردار علی استاد حسینی ادامه داد: بدون شک، این روز بزرگ یک نقطه عطفی است که عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌تر می‌نمایاند.

وی در ادامه اظهار داشت: بسیاری می خواهند این فتنه فراموش شود همانگونه که می خواهند واقعه عاشورا، یادواره شهدا و اردوی راهیان نور به فراموشی سپرده شود.

سردار استاد حسینی افزود: عمل به هنگام و تشخیص بموقع و تجلی ایمان دینی در دفاع از اسلام، انقلاب و رهبری مهمترین ویژگی ۹ دی ماه است، این ویژگی به حدی بزرگ بود که از نگاه رسانه‌های دوست و دشمن پنهان نماند.

9 دی، عظمت ملت ایران را در نگاه جهانیان برجسته‌تر می‌کند

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند فتنه بزرگتری در راه است و این به آن معنا نیست که فتنه شکل می گیرد بلکه اگر بصیر و آگاه نباشیم فتنه شکل خواهد گرفت.

این کارشناس برجسته اضافه کرد: این فتنه ریشه ای عمیق داشت و دشمن قصد داشت ریشه انقلاب را بزند و از ۲۰ سال قبل در مورد آن برنامه ریزی کرده بودند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه اگر آگاه و بصیر نباشیم فتنه دوباره ایجاد می شود عنوان کرد: اگر هوشیار نباشیم دشمن بر ما چیره می شود چرا که دشمن با تمام توان پای کار آمده و همان سناریویی که نتوانسته به نتیجه برساند می خواهد اجرا کند.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .