آغاز نخستین دوره‌ی آموزشی مهارت های رسانه ای در البرز
دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در البرز برگزار مینماید؛
نخستین دوره‌ی آموزشی مهارت های رسانه ای در البرز برگزار میشود
دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در البرز با همکاری باشگاه آموزش رسانه و مدرسه روزنامه نگاری باران اقدام به برگزاری دوره آموزشی مهارت های رسانه ای با رویکرد خبرنگار تراز انقلاب اسلامی نموده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان ، مدیر دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در البرز؛ هدف از برگزاری این دوره را تربیت خبرنگاران متخصص و حرفه ای در استان عنوان کرد و گفت: این دوره یکی از جامع ترین و بزرگترین دوره‌های آموزش خبرنگاری در استان است و به دلیل حضور ممتازترین اساتید این عرصه در حوزه‌های مختلف خبرنویسی، گزارش نویسی، مقاله نویسی، جریان شناسی سیاسی و فرهنگی، ویراستاری خبر و… سطح این دوره از بسیاری از دوره های برگزار شده بسیار بالاتر است.

 آغاز نخستین دوره‌ی آموزشی مهارت های رسانه ای در البرز

وی ارائه مدرک رسمی و معتبر خبرنگاری حرفه ای به قبول شدگان، بهره مندی از اساتید مجرب و نخبگان رسانه ای تراز اول و فراهم شدن شرایط حضور در دوره‌های تکمیلی و پیشرفته خبرنگاری برای قبول شدگان و ممتازان را از ویژگی‌های این دوره عنوان کرد و گفت: انتظار می رود افرادی که در این دوره‌ها شرکت می کنند، با توجه به سطح کیفی آموزش، پس از پایان دوره به خبرنگارانی هوشمند و آماده به فعالیت در تمام رسانه‌های استان  تبدیل شوند.

مدیر دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در البرز همچنین از تداوم این دوره های آموزشی در سطح تکمیلی و پیشرفته طی ماه های آینده خبر داد.

علاقه مندان می توانند جهت پیش ثبت نام ، نام و نام خانوادگی همراه با شماره تماس خود را با عنوان آموزش مهارت های رسانه ای به رایانما  Alborz@seraj.ir   ارسال نموده و جهت کسب اطلاعات در ساعات اداری با شماره های    ۳۴۴۵۷۱۳۲_۰۲۶  و ۰۹۹۰۳۴۰۰۸۱۴  تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .