برخی مسؤولان نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت هستند
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: همه در جریان مشکلات موجود هستند و می دانیم که برخی مسؤولین نسبت به شرایط بی تفاوت و برخی به جای ایثارگر سوداگر هستند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان ، سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ظهر امروز در آئین افتتاح کلینیک صنعت که در اتاق بازرگانی البرز برگزار شد، گفت: برخی افراد معتقد هستند که مشکلات اقتصادی به دلیل تحریم و قوانین به وجود می آید اما این گونه مسائل ساده و تک وجهی نیستند و ممکن است عللی مانند موارد فرهنگی، ذهنی، سوداگری و غیره داشته باشند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با تأکید بر اینکه نگاه افرادی که در کلینیک صنعت فعالیت می کنند تک مجهولی و دیکته شده نباشد، اذعان کرد: تولید بدون تحقیق در هیچ جای دنیا امکان پذیر نیست. شرکت های مهم دنیا روحیه کار جمعی دارند اما کار ما فردی است و علاقه داریم به نام خودمان تمام شود.

وی مطرح کرد: دشمن قصد دارد ارکان قدرت ما را سست کند یعنی یک طرح ۱۲ گانه برای براندازی جمهوری اسلامی ایران دارد که مسائل نظامی تا سال ۸۵ مطرح کرد اما ناکام ماند و سپس از یک طرح ترکیبی استفاده کرد که از میان ستون های اصلی اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و دفاعی، ستون اقتصادی را نشانه گرفته است.

مولایی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی کشور نباید از تئوریک های قدیم استفاده کنیم، اذعان کرد: در صورت فعالیت این کلینیک و رفتن ذهن شما به سمت تئوریک های ناهمسان با کشور قطعا موفق نخواهید شد. برای راه اندازی کلینیک باید عملیاتی باشید.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز مطرح کرد: همه در جریان مشکلات موجود هستند و می دانیم که برخی مسؤولین نسبت به شرایط و مشکلات مردم بی تفاوت و برخی به جای ایثارگر سوداگر هستند اما چرا اجازه بومی شدن ساخت کالاها را نمی دهند و با سنگ اندازی از تولید جلوگیری می کنند؟

وی اذعان کرد: هر ماه یک الی دو نفر از فعالان اقتصادی البرز نزد ما از عدم فعالیت اقتصادی خود شکوه می کنند. این موضوع چه علتی جز بی دقتی و بی توجهی مسؤولین و سوداگری آن ها می تواند داشته باشد؟ دلیلی هم که بیان می شود چیزی تحت عنوان مزیت نسبی است.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .