13980519001062 Test PhotoN 300x151 - اماکن گردشگری البرز توسعه می یابد/ احداث اولین شهرک ترافیک در البرز
اماکن گردشگری البرز توسعه می یابد/ احداث اولین شهرک ترافیک در البرز
استاندار البرز گفت: توسعه اماکن تفریحی البرز، یک مطالبه مردمی است و از سوی دیگر دولت ما را بعنوان نمایندگان خود مامور به ایجاد بسترهای رفاه و آسایش مردم کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان ، شهبازی در نشستی پیرامون تعیین تکلیف اراضی هزار هکتاری دهکده تفریحی و تفرجگاهی باغستان کرج که روز شنبه در دفتر استاندار برگزار شد، افزود: بیش از ۲ سوم جمعیت البرز در شهرستان کرج ساکن هستند بنابراین باید برای رفاه و آسایش این جمعیت بزرگ تدابیر ویژه ای اتخاذ شود.

وی ادامه داد: توسعه اماکن تفریحی البرز، یک مطالبه مردمی است و از سوی دیگر دولت ما را بعنوان نمایندگان خود مامور به ایجاد بسترهای رفاه و آسایش مردم کرده و ما موظف هستیم در چارچوب قانون از هیچ تلاشی در این راستا فروگذار نکنیم.

شهبازی گفت: در این نشست مقرر شد که تحویل اراضی هزار هکتاری باغستان با حفظ مالکیت دولت به شهرداری صورت گیرد و مقرر شد تا ۱۵ شهریورماه شهرداری کرج نسبت به ارائه طرح خود به کارگروه های مرتبط استانی اقدام کند.

وی با تاکید بر لزوم بهره برداری از توان سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای توسعه گردشگری استان بویژه در منطقه باغستان، افزود: پس از طی مراحل تخصصی و کارشناسی، جذب سرمایه گذار برای توسعه گردشگری در اراضی هزار هکتاری باغستان از طریق فراخوان صورت می گیرد.

استاندار البرز اضافه کرد: همچنین در این نشست پس از گفتگو و بررسی های تخصصی، تدابیر لازم برای اعطای زمین به نیروی انتظامی البرز جهت ایجاد اولین شهرک ترافیک استان اتخاذ شد.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .