17109 - مهدی کروبی، اهل اعتصاب غذا نیست؟!
مهدی کروبی، اهل اعتصاب غذا نیست؟!
مهدی کروبی، مرد اعتصاب غذا نیست!، زیرا شکم های پر شده از حرام، سر اباعبدالله الحسین علیه السلام را از بدن جدا می کنند، ولی اعتصاب غذا نخواهند کرد!

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ حرف تو وبلاگ “وزنه سیاسی” نوشت:

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مهدی کروبی پس از جراحی قلب، چند روزی که در بیمارستان بستری بوده، تعدادی از شیاطین احزاب منحله مشارکت وف مجاهدین انقلاب، به ملاقات ایشان رفته و او را وسوسه کردند که پس از بهبودی، جهت اعتراض به حصر خود، اقدام به اعتصاب غذا نماید و لذا از دیروز، رسانه های ضدانقلاب، خبر از اعتصاب غذای مهدی کروبی را مخابره کرده اند!

حال سئوال این است، آیا مهدی کروبی اهل اعتصاب غذا است؟! آیا فردی که به اعتراف خودش، هر روز دو بار در استخر اشرافی خود به شنا می پردازد، امکان اعتصاب غذا برایش مهیا است؟! آیا کسی که در مناظره های تلویزیونی در سال ۸۸ اعتراف به اخذ پول حرام از شهرام جزایری داشته، ادعای کذب اعتصاب غذایش، باور کردنی است؟! چه اتفاقی افتاده که این عنصر دون پایه فتنه، که به تحریک مرحوم هاشمی رفسنجانی وارد بازی فتنه اکبر! شد، بعد از گذشت ۷ سال از حصر، بفکر اعتصاب غذا افتاده است؟!

راستی جناب کروبی یادشان می آید، که وقتی مرحوم هاشمی رفسنجانی رئیس جمهور بود و او رئیس مجلس، مرحوم رفسنجانی، آقای کروبی را به محل کار خود دعوت وت به او گفت: امروز خانمی با داشتن بچه در بغل، به ریاست جمهوری آمده و ادعا نموده که این بچه متعلق به شیخ کروبی است! و جناب مهدی کروبی با گریه ریاست جمهوری را ترک و اقدامی جهت اثبات برائت و بی گناهی خود، انجام نداد!

در مورد دیگری، وقتی شهرام جزایری زندانی شد، جناب مهدی کروبی در کسوت ریاست مجلس ششم، در توطئه ای به همراه همسر مکرمه اش، قصد اثبات دیوانگی شهرام جزایری را از طریق برخی از پزشکان نزدیک در زندان داشته! تا اعترافات شهرام جزایری مبنی بر دادن ۳۰۰ میلیون تومان پول به مهدی کروبی، فاقد اعتبار تلقی گردد؟! و این موضوع در جلسه سران قوا در دولت اصلاحات، به اثبات رسید.

قطعا مهدی کروبی، مرد اعتصاب غذا نیست!، زیرا شکم های پر شده از حرام، سر اباعبدالله الحسین علیه السلام را از بدن جدا می کنند، ولی اعتصاب غذا نخواهند کرد!، مگر اینکه پزشکان مخصوص، عدم اعتدال در خوردن را موجب مرگ فوری کروبی تشخیص داده و او هم از فوت مرحوم رفسنجانی در استخر فرح، خاطره ای بدی داشته و لذا از مردن در استخر واهمه دارد! و بهترین شانتاژ، اعتصاب غذای کروبی، در رسانه های ضدانقلاب و بیگانه می باشد!

والسلام

 

برچسب ها :

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .