13951212001071 PhotoA - ساختار جبهه مردمی نهایی می‌شود
ساختار جبهه مردمی نهایی می‌شود
عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: با مشورت اقشار طراحی اولیه برای ادامه فعالیت مؤثر آ‌نها در سطوح ملی، استانی و شهرستانی شده است که ضرورت دارد در جلسات آتی بحث و بررسی بیشتری شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان؛ به نقل از روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، سید محمد حسینی عضو هیات رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به برگزاری بیست و یکمین نشست شورای مرکزی این جبهه به ارائه گزارشی درباره این جلسه پرداخت و گفت: در نشست شب گذشته جبهه مردمی اقدامات کمیته‌های اقشاری این جبهه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

حسینی ادامه داد: طبق روال هر هفته در آ‌غاز جلسه پیرامون مهمترین اخبار و تحولات کشور و منطقه از جمله وضعیت وزاری پیشنهادی رئیس‌جمهور و مواضع نمایندگان و فراکسیون‌های مجلس بحث و تبادل‌نظر شد و همچنین از شهدای مدافع حرم بخصوص شهید محسن حججی تجلیل به عمل آمد.

عضو هیات رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه در این نشست آقای روستا‌آزاد گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات کمیته‌های ۲۸ گانه جبهه مردمی و نقش و تاثیرگذاری آنها در جامعه ارائه کرد، افزود: کمیته‌های اقشاری با برقراری ارتباط با نیروهای فعال و متخصص در حوزه‌های گوناگون توانستند بر دامنه تاثیرگذرای جبهه و تبیین دیدگاه‌ها بیفزایند.

«البته ارزیابی اولیه نشان می‌دهد که در دستیابی به اهداف و انجام وظیفه مورد انتظار برخی کمیته‌ها از کارآمدی، تحرک و اثرگذاری بیشتری برخوردار بودند که از جمله آنها می‌توان به کمیته‌های پزشکان، هنرمندان، زنان، مدیران، دانش‌‌آموزان،‌ دانشگاهیان،‌ اقوام و مذاهب، کارگران و فعالان حوزه کشاورزی و حمل و نقل اشاره کرد.»

وی ضمن بیان این مطلب با اعلام رضایت نسبی شورای مرکزی از عملکرد کمیته‌های اقشاری خاطرنشان کرد: پس از استماع گزارش رئیس کمیته اقشار تعدادی از اعضا دیدگاه و نظرات خود را درباره نقاط ضعف و قدرت کمیته‌ها مطرح کردند و با توجه به تجربیات چند ماهه اخیر به بیان انتظارات خود و چگونگی فعالیت کمیته‌ها در آینده پرداختند.

حسینی درخصوص نحوه فعالیت کمیته‌ها در آینده، گفت: با مشورت اقشار طراحی اولیه برای ادامه فعالیت موثر آ‌نها در سطوح ملی، استانی و شهرستانی صورت گرفته است که ضرورت دارد در جلسات آتی بحث و بررسی بیشتری صورت گیرد. تا براساس توانمندی‌ها و امکانات شکل و شیوه فعالیت اقشار گوناگون و نیز نوع تعامل آنها با شورای مرکزی و وظایف و توقعات متقابل نهایی شود.

عضو هیات رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب ادامه داد: همچنین در این جلسه درخصوص ادغام برخی کمیته‌ها با یکدیگر به دلیل مشابهت‌‌ها و برای پیشگیری از موازی‌کاری پیشنهاد شد که تعداد کمیته‌ها از ۲۸ مورد به ۲۴ مورد کمیته کاهش یابد تا با انسجام بیشتر نتایج بهتری عاید شود.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به مطالبه مسئولان استانی و شهرستانی جبهه از اعضای شورای مرکزی برای حضور در نشست‌ها و برنامه‌های جبهه در نقاط مختلف کشور مقرر شد به این درخواست منطقی اهتمام جدی صورت گیرد بویژه اینکه نقشه راه ۴ سال آینده و ساختار تشکیلات جبهه مردمی تا حدودی معلوم شده و بزودی نهایی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .

۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .

۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .